close

Hlavní menu

             

Lyžování nevidomých

MČR (IPCAS)

Ahoj všem příznivcům alpského lyžování. Mám tu pro Vás zprávu z víkendového otevřeného MČR (IPCAS), které se konalo v Rokytnici nad Jizerou.

Co se týče sobotního dne, tak na programu byl obří slalom a naši si v něm vedli velmi obstojně. Dvojice Tadeáš Kříž s Radimem Nevrlým obsadili první místo. Dvojice Jakub Giecek a Vít Paterek obsadili krásné druhé místo. Z ženské dvojice si skvěle vedla dvojice Michaela Krychtálková s Hankou Koprnovou, která obsadila krásné třetí místo. Cecílie Novotná s Žanetou Valentovou se umístila na čtvrtém místě. Tentokrát nás i nečekaně přijela potěšit svojí účastí Anička Kulíšková, která je držitelka mnoha paralympijských medailí. Ta skončila na krásném druhém místě za německou dvojicí, která je na předních příčkách světového poháru.

V neděli závodníky čekal Slalom speciál a v něm se našim borcům dařilo.Dvojice Tadeáš Kříž s Radimem Nevrlým obsadili první místo. Dvojice Jakub Giecek a Vít Paterek obsadili druhé místo. Z ženské dvojice si skvěle vedla dvojice Michaela Krychtálková s Hankou Koprnovou, která obsadila krásné druhé místo.

I přes velmi teplé počasí a špatnou sněhovou kvalitu se pořadatelům podařilo zajistit velmi kvalitní závody.

Velké poděkování patří celému týmu za jejich výsledky a práci během zimní sezóny.

S pozdravem Hanka, Míša, Cilka, Žaneta, Kuba, Víta, Tadeáš, Radim a Čihy.

Trenér Honza Číhák