close

Hlavní menu

             

Poskládej si svůj závod

Hannah EPO Survival 2017

Co děláte 13. 5. 2017 ve 3 hodiny ráno? Spíte? Vracíte se z večírku? A co spolu s dalšími outdoorovými blázny vyběhnout na 13-hodinový závod? V Dobronicích u Bechyně přesně v ten moment startuje šestý ročník přírodního víceboje dvojic!

Závod je určen pro sportovce všech úrovní. Pokud s outdoorovými sporty nemáš moc zkušeností, stačí ti parťák, kolo, plavky a boty na běhání. Jestli si ale chceš užít Hannah EPO Survival se všemi disciplínami, přibal lezečky, kolečkové brusle a buzolu. Základem je turistická mapa se zakreslenými kontrolami a speciálními disciplínami. Většinu z nich závodníci objíždějí na kole a sbírají za ně body. Které disciplíny ale zvolíte, záleží jen na tvém týmu: Na výběr máte mj. orientační běh, skalní lezení, letní biatlon, kolečkové brusle, přírodní překážkovou dráhu Bolskros, ferratu a další. Jedinou jistotou je, že se namočíte a zažijete spoustu zábavy a dobrodružství.

Hannah EPO Survival si zakládá na pověsti závodu s pečlivě připravenou tratí, profesionálně zajištěnými stanovišti a přátelskou atmosférou. Nejen z těchto důvodů se účastníci rádi vracejí, závod se stal nejpopulárnějším přírodním vícebojem a pyšní se titulem Mistrovství České republiky.

Více informací na www.eposurvival.cz a www.facebook.com/EPOSurvival/