close

Hlavní menu

             


Hannah Grant

DLOUHODOBÝ PROJEKT PRO NADŠENÉ CESTOVATELE


Projekt Hannah Grant oficiálně vznikl v roce 2016, kdy jsme v rámci oslav 25. výročí založení značky chtěli vytvořit unikátní a dlouhodobý projekt, který bude pomáhat outdoorovým dobrodruhům a nadšencům plnit si své cestovatelské sny a cíle.

Celá myšlenka takové podpory ale v podstatě fungovala ještě mnohem dříve než v roce 2016, a to dokonce ještě před samotným založením značky Hannah, které proběhlo v roce 1991.  V té době v Čechách nebylo příliš dostupné kvalitní vybavení a oblečení na aktivní pobyt v přírodě, a tak se parta přátel rozhodla vyrábět si potřebné oblečení a vybavení pro venkovní zážitky sama. Šili doma na koleni nejen sami sobě, ale i svému nejbližšímu okolí. Jedině tak, s pořádnou výbavou, si mohli bezstarostně chodit po horách, lézt po skalách, prostě se vydávat za velkým i malým dobrodružstvím.

Plníme sny

Smysl plnění cestovatelských snů nám zůstal, i když se značka Hannah v následujících letech rozvíjela, rostla a produkty se zdokonalovaly. Spolupracovali jsme na několika vysokohorských expedicích, podporovali jsme několik jednotlivců včetně našich vlastních zaměstnanců, kteří vyráželi do hor po celém světě. Ostatně, o historii značky s klíčovými událostmi se dočtete taky na našem webu.

Myšlenka byla od počátku postavena na materiální podpoře, a ta dostala právě v roce 2016 oficiální název Hannah Grant. Ten rok jsme slavili 25 let od svého založení, a tak naším hlavním cílem byla podpora celkem 25 cestovatelských plánů. Šanci dostali ti, kteří nám představili svoji touhu zažít něco výjimečného a vysněného. A nemusela to být cesta na kraj světa. I třeba přechod Šumavy je přeci krásný a výjimečný! Zkrátka, chtěli jsme pomáhat plnit sny a cíle druhým, jak jsme si je dříve plnili i my.

Sdílíme zážitky

Se spuštěním projektu v roce 2016 jsme rozdělili outdoorové produkty v hodnotě 1.000.000 Kč mezi 25 vybraných projektů. A jaké z toho měli účastníci pocity? Jaké zážitky si ze svých cest přivezli? Podívejte se sami v rámci videa, které k tomu vzniklo.


Velký zájem, spousta krásných až dechberoucích záběrů, vaše úsměvy a nadšení z Hannah Grantu nás tak nadchlo, že jsme se rozhodli tento model sponzoringu ponechat a v podstatě se stal naší srdeční záležitostí. 

Podporujeme vás na vašich cestách a s radostí sdílíme vaše zážitky.

Hannah Grant dnes

Hannah Grant je projekt, do kterého se může přihlásit každý outdoorový nadšenec či cestovatel.

Chystáte se s partou přátel, parťákem nebo jen tak sami někam za dobrodružstvím? Chcete z těchto cest nebo aktivit přivézt celou řadu fotografií nebo dokonce videí a podělit se s ostatními o svoje zážitky a o to, čeho jste dosáhli? Pokud ano, pak právě proto je tady Hannah Grant, jehož hlavním smyslem je materiálně podpořit malé i velké projekty spojené s tím, co Hannah už více jak čtvrt století baví - být v pohybu!

Jak vybíráme projekty

Nezáleží na zeměpisné šířce, ani na výškových metrech. Vybíráme zajímavost, originalitu, touhu co chcete poznat nebo čeho chcete dosáhnout. Chceme i vám poskytnout produkty, se kterými svého cíle dosáhnete mnohem snadněji.

Zážitky, zkušenosti a třeba i inspiraci můžete čerpat z několika projektů níže v galerii. Další projekty pak naleznete v sekci Inspirace Hannah.

Jak se přihlásit se svým projektem

Představte svůj cestovatelský záměr či projekt formou e-mailu a kontaktujte nás. V emailu je třeba uvést o vás a o projektu tyto informace:

 • Jméno, příjmení kontaktní osoby
 • Počet účastníků a jejich jména (z důvodu identifikace kluk/holka)
 • Geografický cíl cesty
 • Datum odjezdu, délka pobytu
 • Popis projektu včetně specifikace možných výstupů
 • Představa o materiální spolupráci od značky Hannah

Email následně odešlete na marketing@hannah.cz.


Co očekávat

Jestli bude pro nás projekt zajímavý, určitě uvítáme osobní setkání, kde si upřesníme oboustranné požadavky a možnosti.

Pokud budete vybráni a stanete se součástí Hannah Grantu, tak můžete očekávat materiální plnění z naší nabídky, a to dle rozsahu a potřeb pro vaše účely a cílovou destinaci.

Co budeme od spolupráce očekávat my

 • Pravidelné zasílání aktualit z přípravy na projekt, během jeho realizace a závěrečná zpráva po jeho skončení – četnost a objem po vzájemné dohodě s ohledem na možnosti jednotlivých projektů.
 • Pravidelné zasílání fotodokumentace během realizace projektu - četnost a objem po vzájemné dohodě s ohledem na možnosti jednotlivých projektů.
 • Po skončení projektu zaslání min 20 fotografií zachycujících průběh projektu v tom nejlepším světle.   Fotografie je třeba dodat v tiskové kvalitě.
 • Po skončení projektu zaslání krátkého videa zachycujícího průběh projektu. Střih těch nejlepších zážitků o stopáži min 30s, max. 90s, ve formátu mp4 příp. AVI.  Video není podmínkou, ale určitě výhodou při výběru podporovaných projektů.
 • Vlastní aktivní propagaci projektu prostřednictvím vašich sociálních sítí, webů, blogů či jiných médií.
 • Předpokládaná účast na akcích pořádaných značkou Hannah a komunikujících projekty Hannah Grantu.
 • Váš souhlas s neomezeným užíváním veškerých výstupů popsaných v předchozích bodech, tj. Hannah bude vámi zaslané materiály neomezeně využívat na webu, sociálních sítích, katalozích příp. i v rámci PR ve vybraných médiích.

Sdílíme s vámi vaši radost a zážitky

Společně ukážeme všem ostatním, co se dá zažít, čeho se dá dosáhnout. Veškeré vaše zážitky a články s radostí sdílíme skrze naše webové stránky i sociální sítě.

NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDO JSTE, ALE JAKÉ MÁTE SNY!


DiscoverNow - Laponsko

Lákali nás na skialpy do Krkonoš. Lákali nás na freeride do Alp. Na běžky na Modravu. My jsme ale řekli ne. Už od srpna jsme totiž měli v kapse letenky do Rovaniemi. No dobře, neměli jsme je v kapse, ale v PDF souboru v mailu.

Novým Zélandem od jihu na sever - pěšky

3000 km dlouhá cesta pyšnící se 100km převýšením v nádherné zélandské krajině. To zní dobře. Ale pěšky? Martin stojí skutečně před velkou výzvou. My mu věříme a držíme mu palce, aby se mu jeho sen splnil.

Eagles na cestách - trek v Andoře

Naším hlavním cílem v Andoře bylo vysoko položené horské údolí Madriu-Perafita-Claror Valley, které je od roku 2004 v seznamu kulturního dědictví UNESCO. Obyvatelé se již zde sice nevyskytují, nicméně doklady o jejich přítomnosti nechybí. 

Cestuj s námi - má vlast

Chtěli bychom projít tou naší krásnou českou krajinou ve všech ročních obdobích. Kolem celé České republiky, což je 1 800 km a pěkně pěšky. Začátek naší trasy jsme zvolili téměř na nejvýchodnějším cípu Národního Parku Šumava, v Novém údolí!

Discover now - Kanada

Michal z Discover Now je opět na cestách. Jeho partě se tentokrát stal cílem Pacific Northwest. Je to region na západě Severní Ameriky, do kterého jsou nejčastěji zahrnovány americké státy Washington, Oregon a kanadská provincie Britská Kolumbie. 

Přechod Šumavy s Rozárkou

Je to už pár let, co se nám v hlavě usídlil plán přejít Šumavu. Trasa má bez bloudění nějakých 150 km. Začíná kousek od Nýrska, z Hojsovy Stráže a končí za Lipnem, konkrétně ve vesničce Lipno nad Vltavou. 

No limits Himalaya 2016

Skupinka tvořená 9 studenty, vozíčkářem Honzou Krauskopfem a několika dalšími členy podpůrného týmu si dala za cíl posunout limity každého z nich. Proto si vybrali jedno z nejmagičtějších a pro život nejobtížnějších míst, Himálaj.

předchozídalší