close

Hlavní menu

Hannah

Epo Survival 2018 je za námi

Ve 3 hodiny ráno se na start postavilo 144 týmů. Po úvodním běhu si už týmy volily další trasu samy. Letošní disciplíny nabízely: Kros, MTBSO, Trek, Orientační běh, MTBO, In-line brusle, Kánoe, Lanové centrum, Paddleboard, Bolskros, Lezení, Slanění, Cyklokros biatlon, Speciální pivovarská disciplína... Jaké jsou výsledky?

HANNAH - EPO SURVIVAL je za námi

Na start se letos postavilo 144 týmů, kteří v sobotu ve 3h ráno vystartovaly na povinný úvodní běh. Dál si týmy už volily postup samy. Někteří závodníci ještě za tmy vyrazili na kolo, jiní na trek či in-line brusle. Ne všichni měli vítězné ambice. Někteří si prostě chtěli jen "vyzkoušet" něco nového. Někteří chtěli zjistit své hranice a možnosti. Nejmladšímu účastníkovi závodu bylo 11 let a v týmu jel se svým tatínkem. Rozhodně si svůj osobní cíl, nebýt poslední, splnili. V kategorii Muži skončili 51. z 59 týmů. Pro všechny však bylo jedno schodné. Závod si užít a dát tělu trochu toho pohybu.

Letošní specialitkou, která závod nepochybně zpestřila, byla "pivovarská disciplína", kdy jedna z kontrol byla v prostorách pivovaru a týmy převážely na rudlíku prázdné basy od piva.

Na trase jste mohli zaznamenat jeden tým, který jel výjimečně v jiných - růžových - dresech než našich (tým č. 124). Jednalo se o tým "Doubín se žení" a byla to jeho rozlučka se svobodou :-). Za úkol měl také po celou dobu závodu starat se o syrové vajíčko. Růžový dresík pak ještě stylově doplňovala růžová sukýnka.