close

Hlavní menu

             

Projekt, který podporuje nadšené cestovatele, odvážlivce a ty, kteří se nebojí jít za svým snem

Hannah Grant

Pro vás, kteří máte touhu zažít něco výjimečného, objevit nepoznané a splnit si své sny jsme založili tento projekt. Koho jsme podpořili a o čem je Hannah Grant? Přečtěte si více, třeba pomůžeme i Vám.

Od samého počátku vzniku značky Hannah podporujeme cestovatele i outdoorové nadšence. Dává nám smysl být s vámi na vašich cestách a pomoci vám ke splnění cestovatelských snů. Proto od roku 2016, kdy jsme slavili své 25. výročí vzniku značky, jsme se rozhodli dát této formě podpory rámec a projekt zastřešili názvem Hannah Grant

Záměrem Hannah Grantu není oblékat a podporovat profesionální horolezce, ale naopak nadšené cestovatele, kteří mají touhu zažít něco výjimečného, objevit nepoznané či navštívit vysněnou přírodní destinaci. Chceme i vám poskytnout produkty, se kterými svého cíle dosáhnete mnohem snadněji.


Skrze Hannah Grant jsme od té doby vybavili naším outdoorovým oblečením a vybavením již mnoho projektů a nadále v tom pokračujeme i nadále. Dělá nám neuvěřitelnou radost, když vám můžeme být na cestě podporou a pomoci ke splnění vašeho cestovatelského cíle. Vaše zážitky a dobrodružství prožíváme s radostí s vámi.

Abychom i vám čtenářům ukázali o čem Hannah Grant je, připravili jsme vám krátký sestřih Hannah Grant projektů z roku 2017. Třeba vás video inspiruje, kam v budoucnu vycestovat.Hannah