HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Hannah EPO Survival

Hannah EPO Survival

Hannah EPO Survival

Všestrannost vítězí na Hannah EPO Survivalu

Závod dvojic, kde účastníci absolvují jízdu na kánoi, kolečkových bruslích, letní biatlon, orientační běh, skalní lezení, skoky do vody, jízdu na horském kole, trekking a další disciplíny: To vše během 13hodinového časového limitu. Že by se takové akce účastnil jen blázen? Hannah EPO Survival 2016 startuje až 28. května, ale již nyní je přihlášeno téměř sto závodníků. Na startu jich organizátoři očekávají až trojnásobek. Budete tam také?

 

Ačkoliv jde o Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic, závod je lákavý pro sportovce všech výkonnostních kategorií. Díky systému volného pořadí kontrol a bodovému hodnocení záleží pouze na závodnících, které disciplíny a v jakém pořadí absolvují – o konečném výsledku rozhodují body získané za navštívení kontrolních bodů a absolvování disciplín, popř. za čas, o který dvojice přijede dříve do cíle.

 

Centrum pátého ročníku oblíbeného závodu je na Slapské přehradě, v kempu Cholín. Závodníci se opět mohou těšit na pečlivě připravenou trať, profesionálně připravená stanoviště, přátelskou atmosféru a hodnotné ceny. To vše jsou důvody, proč se závodníci na EPO Survival vracejí a nová jména na startovní listinu přibývají.

 

Pokud chcete být u toho a necítíte se rovnou na závod, rádi vás přivítáme mezi dobrovolníky. Informace a registrace najdete na www.eposurvival.cz.

Kontakt: info@eposurvival.cz

Adéla Bruns

23.02.2017

testovala lyžařský set...
>>> více

Winter Carrots

09.02.2017

Hannah Grant...
>>> více

Zrakově postižení...

06.02.2017

oblékáme repre...
>>> více

Letem světem

30.01.2017

cestovatelský festival v Plzni...
>>> více

Hannah Grant 2016

16.01.2017

videosestřih...
>>> více

Z Kamerunu do Čadu...

04.01.2017

HANNAH GRANT...
>>> více