HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Pavel a Pavla cestují KOLEM SVĚTA

Pavel a Pavla cestují KOLEM SVĚTA
Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-17.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-18.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-19.jpg
Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-20.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-21.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-22.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-23.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-24.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-26.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-27.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-28.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-29.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-30.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-16.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Sydney-13.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Sydney-12.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Blue_Mountains-14.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Blue_Mountains-15.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Great ocean road-6.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Great ocean road-7.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Great ocean road-8.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Great ocean road-9.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Melbourne-1.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Melbourne-2.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Melbourne-3.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Melbourne-4.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Melbourne-5.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Sydney-10.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_Sydney-11.jpg Pavel a Pavla na ceste kolem sveta_West_Australia-31.jpg

Pavel a Pavla cestují KOLEM SVĚTA

Jak jsme se toulali Austrálií…

Hledíme na Opera House v Sydney s Harbour Bridge v pozadí a nevěříme. Jsme v Austrálii, více než 16 000 km od domova, na jaře v podzimu, na kontinentu objeveném před dvěma stoletími, v zemi tak velké jako celá Evropa. Stojíme vzhůru nohama u protinožců, klokanů, koal, emu a pestrobarevných papoušků místo kosů!
Město pulzuje business životem, v poledne tu ale potkáte kravaťáky běhat v parku nebo na lavičce se sendvičem. Rychlé vlaky tu doplňují říční parníčky, se kterými můžete objevovat hlavní město státu New South Wales ze všech jeho koutů.

 

Po pár dnech potřebujeme odpočinek od betonu a tak vyrážíme prozkoumat Národní park Blue Mountains. Hory se zde zanořují z 1000 metrů vysoké náhorní plošiny do obřího hlubokého údolí. Na postupně třech výpravách zdoláváme ohromné skalní převisy, obdivujeme vysoké vodopády a kocháme se panoramatickými výhledy.

 

Z obrovské Austrálie objevujeme nejen New South Wales. Projeli jsme i Great Ocean Road s Dvanácti apoštoly a dalšími pobřežními útesy ve státě Victora. Na předměstí Melbourne neuvěřitelně hledíme na kolonii malých tučňáků, fotíme hravé barevné beach boxes.

 

Dlouhé nekonečné cesty, rovné jako když střelí, pak poznáváme v Západní Austrálii. S horizontem vás tu spojuje jen přerušovaný bílý pruh uprostřed silnice. Všude okolo pastviny, pole nebo jen červená krajina s eukalypty po stranách. Auto, natož pak obydlí anebo benzínku tu jen tak nepotkáte. Tohle je ta pravá Austrálie!

 

Hannah Grant 2016

16.01.2017

videosestřih...
>>> více

Z Kamerunu do Čadu...

04.01.2017

HANNAH GRANT...
>>> více

Vertical Freaks

03.01.2017

HANNAH GRANT...
>>> více

ZIMNÍ SLEVY

02.01.2017

odstartovaly...
>>> více

No Limits Himalaya 2016

02.01.2017

Hannah Grant...
>>> více

Plecháček Hannah 25let...

19.12.2016

k nákupu ZDARMA...
>>> více