HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Po ferratách do Monte Carla

Po ferratách do Monte Carla
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg a.JPG b.JPG uvodka.JPG

Po ferratách do Monte Carla

Letošní léto se nám zatím ukazuje jako jedna obrovská jízda plná zážitků. V prvních dvou týdnech července jsme byli na skautském táboře v krásném tábořišti u Lipna. Sotva jsme vybalili batohy tak jsme úspěšně ženili kamaráda s kamarádkou. A teď jsme tady. Je neděle a my po náročném večeru balíme, fotíme, zkoušíme a dáváme dohromady vše potřebné. Zítra odjíždíme. O co vlastně půjde a kdo jsme?

 

Jsme čtyřčlenná skupina (3 kluci a jedno děvče) znající se snad už od dob, kdy jsme nosili ještě pleny a jedli kaši. My kluci jsme si spolu prošli školkou, školou a od nějakých 7 let spolu navštěvujeme skauta, to nám vydrželo do teď. Na skautu jsme taky poznali naší kamarádku Hanču. Přičichli jsme zde postupně ke všem možným outdoorovým aktivitám a nakonec i k lezení a ferratám. Letos jsme si řekli, že spolu podnikneme konečně něco většího a v tu chvíli jsme narazili na Hannah Grant, zkusili své štěstí a uspěli.

 

Máme v plánu navštívit sedm zemí a cestou pokořit co nejvíce ferrat bude možné. Naše cesta započne startovní ferratou Drachenwand v Rakousku pokračovat budeme do italského Arca, kde chceme navštívit ferraty nacházející se v blízkém okolí například Via dell Amiczia, Rio Sallagoni a další. Poté zamíříme jižním směrem k moři, kde na nějakou dobu vydechneme. Dalším bodem, který navštívíme bude Monako, tam si chceme vychutnat krásu nočního města Monte Carlo. Hned co provětráme peněženky, tak zamíříme zpět na sever k Mont Blancu, kde se budeme nějakou dobu kochat jeho velikostí a krásou. (Třeba ho jednou také pokoříme). Následovat bude švýcarská ferrata Klettersteig Furenwand, Swarzhorn Klettersteig, tam bysme měli dosáhnout výšky 2928 metrů. Pokud budeme mít dostatek času, tak si chceme prohlédnout dalšího z velikánů a to Eiger. Končit bychom měli ferratou Tichodrome. Pak už pojedeme jen přes Německo domu do teplých peřin.

 

Během naší expedice budeme testovat produkty značky Hannah získané prostřednictvím Hannah Grantu. Konkrétně jde o tyto produkty: stan Falcon 2, kalhoty Gramado, šotky Sten, Relief a Rocca, trika Bite a Corey a krásných batohů Arrow 45 a Element 30. Již teď jsme vybavením nadšení a někteří z nás mají problém dát jej z ruky. Děkujeme!

 

Veškeré dění, fotky, vzkazy, zážitky a všechno okolo můžete sledovat na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/Po-ferrat%C3%A1ch-do-Monte-Carla-614281338753213/

Hannah Pilsen Trail 2017

27.03.2017

Seriál běhů v přírodě...
>>> více

Klid před bouří

21.03.2017

Hannah Grant...
>>> více

MČR (IPCAS)

16.03.2017

lyžování nevidomých...
>>> více

Noční běh pro...

14.03.2017

termíny, info,...
>>> více

Jarní kolekce

13.03.2017

již v prodeji...
>>> více

DiscoverNow/ Finsko

07.03.2017

cesta za polární září...
>>> více