HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Přechod Šumavy s Rozárkou

Přechod Šumavy s Rozárkou
prechod sumavy s rozarkou_2.jpg prechod sumavy s rozarkou_3.jpg prechod sumavy s rozarkou_4.jpg prechod sumavy s rozarkou_5.jpg
prechod sumavy s rozarkou_6.jpg prechod sumavy s rozarkou_7.jpg

Přechod Šumavy s Rozárkou

Ahoj!
Jmenujeme se Julka, Jirka a Rózič a chtěli bychom Vám představit náš skromný projekt - Přechod Šumavy s Rozárkou.

Je to už pár let, co se nám v hlavě usídlil plán přejít Šumavu. Trasa má bez bloudění nějakých 150 km. Začíná kousek od Nýrska, z Hojsovy Stráže a končí za Lipnem, konkrétně ve vesničce Lipno nad Vltavou. Každý rok se ale na poslední chvíli výprava zhatila. Jednou to bylo Julčino nalomené zdraví, pak pořízení malé chlupaté koule Rózy, která by přechod ve čtyřech měsících nezvládla, povodně atakdále, atakdále.

Vypadá to, že letos jsme si to pojistili Hannah Grantem, tak doufáme, že už to vyjde. Výprava se skládá z rádoby pár turistů a to Julky – holky, která nerada schází z turistických tras a dychtivě tíží po dalším a dalším ujitém kilometru, pohodáře Jirky, kterému to bloudění mimo vyznačené cesty nevadí, ba si v něm přímo libuje a již zmiňované chlupaté černé koule Rozárky, která nás na toulkách ne vždy tak úplně s nadšením doprovází.

Ke všem našim výletům a přechodům se také neodvratně pojí tahání fotografické a video techniky. S Jirkou oba studujeme uměleckou školu. Asi to tak už nějak máme v sobě, že veškeré zážitky a dojmy máme potřebu zvěčnit do nějaké té vizuální podoby. Naším úkolem tedy není přejít jen 150 km, ale také si s nimi přinést pěkné úlovky v podobě fotek a krátkého filmu.

Tak nám držte palce, letos už tu Šumavu dát musíme :)

Čundrákům zdar!

Hannah Pilsen Trail 2017

27.03.2017

Seriál běhů v přírodě...
>>> více

Klid před bouří

21.03.2017

Hannah Grant...
>>> více

MČR (IPCAS)

16.03.2017

lyžování nevidomých...
>>> více

Noční běh pro...

14.03.2017

termíny, info,...
>>> více

Jarní kolekce

13.03.2017

již v prodeji...
>>> více

DiscoverNow/ Finsko

07.03.2017

cesta za polární září...
>>> více