HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Dny Marianne

Dny Marianne

Dny Marianne

Výhodné nákupy s DNY MARIANNE jsou tady!

Od pátku 16. do neděle 18. 9. 2016 se bude konat oblíbená akce: "Dny Marianne", do které se Hannah i letos zapojil. Co to pro vás znamená? Spousty výhodných nákupů!

 

Na celý nákup nezlevněných produktů Hannah je SLEVA 25 %
S kartičkou "Lady" od Komerční banky, pak máte SLEVU 28 %

 

 

Letošní novinkou Dnů Marianne je možnost využití elektronických slevových kuponů v chytrých telefonech. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci do svého mobilu (iOS a Android) a k dispozici máte ještě další vychytávky jako seznam partnerských obchodů, seznam nabídek i adresář všech prodejen s možností navigace do konkrétního obchodu:

 

 

STÁHNOUT APLIKACI »»»

 

Kupón uplatňujete přímo v prodejně. Vyhledáte si odpovídající Hannah kupón a stisknete tlačítko "použít kupón".  Zobrazí se vám upozornění, že kupón lze použít pouze 1x a můžete "pokračovat". Jakmile se rozhodnete zboží zakoupit a kupón použít, kliknete na "uplatnit" a ukážete telefon obsluze u pokladny. Na vyzvání obsluhou Vy nebo obsluha u pokladny stiskne tlačítko "zavřít" a tím dojde k uplatnění daného kupónu. Platný slevový kupón lze rozpoznat tak, že se na něm ukazuje aktuální čas - kolik je hodin (hodiny - minuty - sekundy).

Slevy z akce Dny Marianne lze uplatnit pouze na kamenných prodejnách, sleva platí jen na nezlevněné zboží, nelze ji kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami, neplatí v outletech a na e-shopu. Slevový kupón je možné použít pouze 1x. Více se dozvíte na stránkách Dny Marianne

Příjemné a výhodné nakupování vám přeje

Hannah

Adéla Bruns

23.02.2017

testovala lyžařský set...
>>> více

Winter Carrots

09.02.2017

Hannah Grant...
>>> více

Zrakově postižení...

06.02.2017

oblékáme repre...
>>> více

Letem světem

30.01.2017

cestovatelský festival v Plzni...
>>> více

Hannah Grant 2016

16.01.2017

videosestřih...
>>> více

Z Kamerunu do Čadu...

04.01.2017

HANNAH GRANT...
>>> více