HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - 2-DENNÍ SKIPASY ZDARMA

2-DENNÍ SKIPASY ZDARMA
TZA SkiGrubig2(c)TZA_C. Jorda-MainSujet-klein.jpg TZA SkiPistenbully(c)TZA_C. Jorda-klein.jpg TZA Winterwandern(c)TZA_C. Jorda-klein.jpg TZA_SkiGrubig1(c)TZA_C. Jorda-klein.jpg

2-DENNÍ SKIPASY ZDARMA

Jak získat 2-denní skipas zdarma?

Stačí když v období 15.10. - 30.11.2016 nakoupíte ve značkových prodejnách nebo e-shopu HANNAH v minimální ceně nad 1500 Kč v jednom nákupu a zaregistrujete online svůj doklad o nákupu dle pravidel soutěže!


Kompletní informace včetně pravidel soutěže najdete zde: http://www.zugspitzarena-rockpoint-hannah.eu/

Registrační stránka pro vložení kódu: http://www.zugspitzarena.com/hannahrockpoint

 

Po úspěšné registraci Vám bude odeslán potvrzující email s aktivačním kódem na jeden z 500 dvoudenních skipasů do rakouské lyžařské oblasti Tiroler Zugspitz Arena!

AKCE PROBÍHÁ 15.10. - 30.11.2016

Každý výherce si může aktivovat maximálně jeden 2-denní skipas na 1 osobu. Skipas je potřebné aktivovat nejpozději do 31.12.2016. Po aktivaci ho bude možné uplatnit až do 14.04.2016 na všech pokladnách lyžařského střediska Tiroller Zugspitz Arena.

Nakupte ve značkových prodejnách a e-shopu Hannah v ČR a získejte zdarma 2-denní skipas do rakouského lyžařského střediska Tiroler Zugspitz Arena!

Jednoduše krásná zimní dovolená

Sedm lyžařských oblastí, rozmanitý program i mimo sjezdovky a pravá tyrolská pohostinnost: Tyrolská Zugspitz Arena je všestranný zimní sportovní rezort s nádhernou horskou kulisou pro všechny lyžařské úrovně.

 

V Tyrolské Zugspitz Areně zažijí zimní rekreanti to nejlepší, co může Tyrolsko nabídnout: nekonečné pláně sjezdovek, rodinnou atmopsféru a bezkonkurenční tyrolský šarm. V místech jako je Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang am See, Lähn-Wengle a Namlo se díky rozmanitým nabídkám zimních aktivit nemůže nikdo ani chvilku nudit.

 

Zugspitze ArenaSedm lyžařských oblastí na jeden zátah

Lehce z jedné sjezdovky na druhou: lanovkami na špičkové technické úrovni se dá prozkoumat všech sedm různých lyžařských oblastí TZA. S celkem 210 km lyžařských sjezdovek a 88 horských drah nezůstanou žádná přání lyžařů nesplněna. Od lyžování na ledovci Zugspitzplatt s jistotou sněhu od začátku prosince až po slunečné sjezdovky na Ehrwalder Alm,  Wettersteinbahnen, v Biberwieru, Berwangu nebo Lermoosu: tady najde každý typ lyžaře svůj vysněný areál, ať je to jezdec na carvrech, lyžař požitkář, malý začátečník nebo náročný sjezdař. Letos nabízí region mimo jiné speciální program pro opakované začátečníky: tzv. řidičák na červené sjezdovky. Krom toho se bude učit na carverech, nasazení hůlek a kontrola lyží. Na konci kurzu bude „nový“ lyžař připraven na červené sjezdovky TZA  - a když ne, má plnou záruku vrácení peněz..

 

Aktivní zakončení dne

V TZA se místo divokého dovádění na osvětlené sjezdovce dá nechat doznít den při vydařené oslavě. V horských chatách se místní hudebníci vždycky postarají o příjemnou zábavu  v tyrolském duchu. Rodiny okouzlí své děti před spaním vyjížďkou na saních na louce Ehrwalder Alm nebo den zakončí romantickou procházkou s hořícími loučemi.

 

 

Pohyb bez hranic vlakem Arena express Bayern-Tirol a karta Top Snow Card

Lyžařští “pendleři” mohou klidně své auto nechat stát a přesto být mobilní – to slibuje Arena Express Bayern-Tirol mohou zimní rekreanti pendlovat mezi tyrolským Vilsem, Zugspitz Arenou a Garmisch-Partenkirchenem a jako jízdenka platí karta hosta TZA.

S permanentkou Top Snow Card se dají zažít zimní radovánky bez hranic. Dá se získat už od dvou dnů pobytu  a platí  pro všechny vleky Zugspitz Areny, v Grainau, Mittenwaldu a Garmisch-Partenkirchenu v Německu a ve Vils bei Reutte v Rakusku. Zvlášť atraktivní:  s kartou hosta TZA mohou jezdit návštěvnící  zdarma!logo Zugspitze Arena

 

 

Více o Tyrolské Zugspitz Areně na: www.zugspitzarena.com

 

 

Zugspitze Arena

Hannah Pilsen Trail 2017

27.03.2017

Seriál běhů v přírodě...
>>> více

Klid před bouří

21.03.2017

Hannah Grant...
>>> více

MČR (IPCAS)

16.03.2017

lyžování nevidomých...
>>> více

Noční běh pro...

14.03.2017

termíny, info,...
>>> více

Jarní kolekce

13.03.2017

již v prodeji...
>>> více

DiscoverNow/ Finsko

07.03.2017

cesta za polární září...
>>> více