HANNAH. V POHYBU OD ROKU 91. - Jarní kolekce

Jarní kolekce

Jarní kolekce

Vážení zákazníci,


i když jsou některá rána ještě opravdu mrazivá, jarní počasí v těchto dnech převládá. Nastal tedy také čas plánování jarních výletů, dovolených, víkendů strávených v lese a po kopcích,...


A jste dostatečně a správně pro vaše zážitky vybaveni? Máte membránovou bundu do deštivého počasí? A co třeba softshellové kalhoty? Funkční prádlo? Pořádný batoh? Budete letos trávit spoustu nocí venku? Pak byste se měli spolehnout na některý stan z kolekce Hannah. V jarní nabídce si vybere skutečně každý, kdo touží být každým okamžikem venku a užívat si krásná místa.

 


Máme pro vás pár prvních tipů, které již najdete na našich prodejnách a e-shopu:

 

HANNAH BROLIN
HANNAH BROLIN

 

Pokud rádi trávíte volný čas v přírodě a nechcete být zaskočeni nepříznivým počasím, tak je pro Vás tato bunda správnou volbou. O vodoodpudivost, větruvzdornost, ale zároveň o dobrou prodyšnost se postará membrána Resstex 8000. Bunda je vybavena odepínatelnou kapucí, třemi prostornými kapsami na zip a nechybí ani anatomicky tvarované rukávy zakončené patkou se suchým zipem.

 

 

 

 

 

 

 


HANNAH GANNI


HANNAH GANNI


Kombinace materiálu softshell Extra Lite s membránou Resstex 8000 vyhovuje většině podmínek, se kterými se během svých turistických výprav můžete setkat. Bunda Ganni Lite je vodoodpudivá a větruvzdorná. Strečový materiál spolu s odepínací kapucí s regulací, spodním krajem s regulací či rukávy zakončenými stahováním patkou na suchý zip vám poskytne maximální volnost při pohybu.

 

 

  
HANNAH KASHA Lite


HANNAH KASHA LITE

 

Během trekování, trávení volného času, ale i ostatních aktivit budou Vaše děti s bundou Kasha Lite v maximálním pohodlí. Použitím materiálů Softshell Extra Lite a Resstex 8000 je docíleno vodoodpudivých a větruvzdorných vlastností při zachování vysoké míry prodyšnosti. Bunda je vybavena například odepínatelnou kapucí s regulací, reverzními zipy či reflexními prvky.
Softshell Extra Lite / Resstex 8000 / Odepínatelná kapuce s regulací / Spodní kraj s regulací šířky / Rukávy zakončené stahováním patkou na suchý zip / Reflexní prvky / 94% polyester + 6% elastan

Hannah Pilsen Trail 2017

27.03.2017

Seriál běhů v přírodě...
>>> více

Klid před bouří

21.03.2017

Hannah Grant...
>>> více

MČR (IPCAS)

16.03.2017

lyžování nevidomých...
>>> více

Noční běh pro...

14.03.2017

termíny, info,...
>>> více

Jarní kolekce

13.03.2017

již v prodeji...
>>> více

DiscoverNow/ Finsko

07.03.2017

cesta za polární září...
>>> více