close

Hlavní menu

             

Hannah

Jarní novinky

Vyrážíte na výlet? Nabízíme vodě a větru odolné bundy a kalhoty i další výbavu, se kterou se budete cítit venku jako doma.

Venku jako doma

Chcete se cítit v pohodlí, příjemně, v suchu...zkrátka jako doma? S produkty Hannah se tak budete cítit kdekoliv venku.

NA HORY A TURISTIKU

Proto, aby byly vaše outdoorové zážitky ty nejlepší, stále pracujeme na vývoji Hannah produktů, které vám nabízíme. Bundy, které vás ochrání proti větru a dešti i pohodlné kalhoty jsou nepostradatelnou výbavou každého turisty, který zamíří do přírody, do hor. Díky membráně Climatic, funkčním materiálům a moderním technologiím zpracování se můžete na svou outdoorovou výbavu spolehnout i v nepříznivých podmínkách.  

Vyberte si v kategorii HORY A TURISTIKA »


NA BĚH A KOLO

Pro aktivní sportovce milující rychlý pohyb zejména při běhu či jízdě na kole nabízíme celou řadu produktů v ucelené "active kolekci". Velmi lehké materiály s vysokou prodyšností, pružností a anatomicky zpracovanými střihy si jistě oblíbíte. Díky reflexním prvkům budete v bezpečí i při pozdním návratu, ať už vás venku zdrží cokoliv. A proto, že jsou produkty rychleschnoucí, budou připraveny na další akci, ještě než se stihnete umýt.

Vyberte si v kategorii BĚH A CYKLISTIKA »


POD STAN

Již s prvními jarními dny se každý dobrodruh, malý i velký, těší na výlety se stanem. Je jedno, zda si svou kempovou výbavu vezete na kole, nesete v batohu nebo si ji dovezete autem. Důležité je, že se na ni můžete spolehnout. Stany, které odolají větru i dešti, spacáky, ve kterých vám nebude zima a měkké karimatky, na kterých se bude spát jako v postýlce. Okuste ten pocit pohodlí.  

Vyberte si v kategorii KEMPOVÁNÍ »


PRO DĚTI

Pro naše nejmenší, budoucí cestovatele a dobrodruhy jsme připravili novou dětskou kolekci plnou barev, které se dětem tolik líbí. Jako rodiče se hlavně můžete spolehnout, že vaše ratolesti budou chráněni před nepřízní počasí. Softshellové bundy zabrání proniknutí větru k tělu a zátěry či membrána zase zabrání promoknutí. Naopak, v horkém létě jistě oceníte oblečení nejen lehké, rychleschnoucí či pružné, ale také produkty s materiálem doplněným o technologii chránící před škodlivým UV zářením. Nechte děti objevovat přírodu a hrát si venku a spolehněte se na funkčnost a pohodlí Hannah dětského oblečení.

Vyberte si v kategorii DĚTSKÉ OBLEČENÍ »


S našimi produkty si užijete své aktivity díky kvalitě použitých materiálů i propracovanosti střihů. Jako celá rodina, jako parta přátel, jako jedinec hledající v přírodě klid a pohodu. Objevte pohodlí a buďte... venku jako doma


Nakoupit můžete on-line na našem partnerském webu www.rockpoint.cz nebo našich značkových obchodech Hannah, kam produkty postupně naskladňujeme.

Přejeme vám krásné zážitky a příjemně prožitou nadcházející sezónu.

Váš Hannah