close

Hlavní menu

             

advent

Vánoční výhody

Vánoce se blíží a proto bychom vám rádi zpříjemnili tohle náročné nakupovací období.

Připravili jsme pro vás několik výhod, které vám pomohou strávit předvánoční chvíle v klidnějším duchu a vybrat tak ideální dárky pro vaše blízké.

Hledáte dárky pro muže, ženu nebo děti? U nás sice nakoupíte hlavně měkké a ne moc oblíbené dárky, ale jakmile je obdarovaný začne nosit, uvidíte, že si je zamiluje.

A dál? Co takhle:

Doprava zdarma až do konce roku 2016:

Od 27.11. do 31.12.2016, máte dopravu zdarma, pokud objednáte v hodnotě nad 999,- Kč v rámci ČR nebo nad 1999,- v rámci SK nebo Polska. Snížili jsme tak pro vás hranici výše objednávky, nad kterou již dopravu neplatíte. Využijte výhody během adventních nákupů a ušetřte si zase na něco jiného.

Garance doručení do Vánoc:

Abyste měli jistotu, že obdržíte Vaši objednávku včas, doporučujeme udělat objednávku nejpozději do čtvrtka 15.12. 2016. Samozřejmě, že doručíme i většinu objdnávek s pozdějším datumem objednání, ale již nemůžeme garantovat doručení do Štědrého dne. Nenechávejte tedy objednání na poslední chvíli, je třeba počítat také s přetížeností našich dopravních partnerů nebo případnými rozmary Matky přírody.

Prodloužená doba pro výměnu dárků:

Obáváte se, že se netrefíte do správné velikosti obdarovaného nebo si nejste jisti barvou? Žádný strach. U nás se "nevhodně" vybraného dárku obávat nemusíte. Přijít ho vyměnit můžete až do 15. ledna 2017.

  • prodloužená lhůta platí pro vánoční dárky zakoupené v listopadu a prosinci do 24.12. 2016 jak v našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách Hannah

  • zboží můžete vyměnit za jinou dostupnou velikost nebo za zboží zcela jiné, ve stejné či vyšší hodnotě

  • zboží nesmí být opotřebované, poškozené a je nutné jej přinést či doručit s fakturou či účtenkou, se kterou bylo zakoupeno (vč. záručního listu, manuálu apod.)

  • zboží zakoupené přes e-shop je možné vyměnit na některé z našich prodejen Hannah, partnerských prodejen Rock Point  nebo zaslat na adresu Rock Point a.s., E-SHOP, Americká 54, Plzeň 301 00. Samotné výměny (vrácení) zboží probíhají standardně dle obchodních podmínek.

Otevírací doba prodejen během adventu:

Jak budou mít otevřeno naše Hannah prodejny během adventních víkendů, vánočních svátků a na Nový rok? Podívejte se na tu svou nejbližší »

Dárkové poukázky:

Nevíte jaký dárek vybrat? Nemáte čas na klidný výběr nebo váháte nad správnou velikostí? Využijte naši nabídku DÁRKOVÝCH POUKÁZEK. Poukázky jsou zabaleny v designové obálce a získáte je na kterékoliv Hannah prodejně.