close

Hlavní menu

             

Soutěž

Užijte si zimu s Hannahem

Nakupujte Hannah produkty a vyhrajte Hannah Jeep a 2denní skipasy do Alp pro celou rodinu.


Užijte si tu správnou zimu s Hannahem


SOUTĚŽTE O HANNAH JEEP NA TÝDEN A 2DENNÍ SKIPASY PRO CELOU RODINU

Využijte vánočního nakupování a vyhrajte skvělý zážitek. Buďte členem zákaznického klubu Zóna a nasbírejte na váš Zóna účet co nejvíce bodů za váš nákup jakýchkoliv produktů značky Hannah (včetně zlevněných), a to během termínu soutěže:

27.11.2018 -  9.12.2018


Využijte akce 2+1 zdarma

Aby se vám snadněji soutěžilo, můžete využít navíc akce 2+1 zdarma na nezlevněné zboží Hannah. Vyberte si 3 nezlevněné produkty Hannah a zaplaťte pouze dva. Při platbě na prodejně předložte svou kartičku Zóna (nebo nahlaste své údaje) a při nákupu on-line se nezapomeňte přihlásit do svého účtu, aby se vám body za nákup načítaly.

Hannah Jeep

Vyhrajete Hannah Jeep a skipasy

Nakupujte a soutěžte s námi o zapůjčení auta Hannah Jeep s plnou nádrží na 1 týden + 2denní skipasy do Alp pro celou rodinu (max. 2 dospělí , 2 děti).

Jak vyhrát?

Výhercem soutěže se stane ten, kdo v období 27. 11. – 9. 12. 2018 nakoupí pod svým Zóna účtem celkově Hannah zboží v nejvyšší hodnotě. Je jedno zda na kamenných prodejnách či e-shopu autorizovaného prodejce Rock Point. Všechny nákupy v tomto období, uskutečněné na váš zákaznický účet, se vám budou do soutěže započítávat.

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Uzijte si tu spravnou zimu s Hannahem » 

Nakupujte jakékoliv Hannah produkty (zlevněné i nezlevněné) nebo využijte akce 2+1 na nezlevněné a získejte co nejvíce bodů na svůj zákaznický účet.

Nezapomeňte se před každým nákupem přihlásit k účtu nebo prokázat členství u pokladny. Zpětné načítání bodů za nákupy realizované bez karty nebo prokázání členství není možné.

Zákaznický klub Zóna

Zákaznický klub Zóna

Nejste dosud členem zákaznického klubu Zóna? Zaregistrujte se v jakékoliv značkové Hannah, Rock Point nebo Keen prodejně nebo vyplňte on-line registrační formulář.


Hannah