close

Hlavní menu

             

je tady

Campingová sezóna

Začíná doba stanování, výletů a dovolených. Máte vhodné campingové vybavení?

Sezóna cestování a dovolených se spaním venku právě začíná. Už máte kompletní vybavení? V kolekci Hannah najdete širokou škálu produktů pro rodiny s dětmi, trampíky i extrémní cestovatele.

Inspirujte se na našich stránkách nebo v katalogu Hannah Camping 2017, který je kromě tištěné verze dostupný také on-line. Najdete zde stany, spací pytle, karimatky i batohy - vše na jednom místě, přehledně a detailně popsané a vysvětlené, včetně všech technických parametrů. 


Stany - jsou přehledně rozděleny do pěti kategorií dle cíle a použití, které od stanu očekáváte. Od stanů do těch nejnáročnějších klimatických podmínek po spolehlivé a pohodlné prostorné stany pro rodiny nebo skupiny přátel.

Spací pytle - přehledně zobrazeno a vysvětleno všech pět střihů vyráběných Hannah spacáků. Nechybí tabulka technických detailů pro snadnější porovnávání mezi jednotlivými modely, včetně vysvětlení tepelně-izolačních vlastností spacích pytlů. Víte, že všechny Hannah spací pytle jsou testovány dle Evropských norem v certifikované laboratoři? Každý spacák je proto opatřen certifikačním štítkem TZÚ.

Karimatky - najdete zde přehlednou nabídku samonafukovacích karimatek s možností rychlého porovnání parametrů mezi jednotlivými modely. Nechybí vysvětlení použitých konstrukcí - vertikálních či horizontálních dutin.

Batohy - pěkně přehledně od největších po nejmenší. Řazení dle litráže a podrobný popis výbavy batohu vám usnadní výběr toho vhodného právě pro vaši aktivitu.


Katalog získáte v tištěné podobě na všech Hannah obchodech nebo v našich partnerských prodejnách Rock Point.


Produktové tipy:

Spolehlivé rodinné stany, kde oceníte prostorné ložnice a předsíně, které uspokojí zejména rodiny s dětmi nebo početnější skupinky přátel. Vhodné jsou pro dlouhodobější pobyty v kempech. Např. Stan Tribe:
Hledáte spolehlivý stan s možností rychlé a jednoduché stavby? Nabízíme sérii Comfort, která je určena zejména pro sezónní využití v kempech a tábořištích. Např. stan Hover 3:


Vyrážíte do přírody po celý rok? Máme širokou nabídku stanů různých typů, konstrukcí a velikostí. Tyto stany jsou pravidelně testované řadou cestovatelů a dobrodruhů v různých klimatických podmínkách jako např. stan Covert 2:Spací pytle nejen pro muže, speciálně tvarované a plněné pro ženy, ale i pro děti jsou v nabídce Hannah spacáků samozřejmostí. "Rostoucí" Trek 200 Jr bude mít vaše ratolest několik let. Stačí vybrat barvu:Nová produktová videa:

Jelikož jsme značka, která má s výrobou a vývojem stanů i spacích pytlů čtvrt století zkušeností, můžete se tak bez obav během vašich outdoorových aktivit na svou Hannah výbavu spolehnout. Vítr ani déšť vám pobyt v přírodě nemohou pokazit! Podívejte se na naše nová produktová videa k vybraným modelům: