Kód produktu: 10064071HHX01
Barva
aqua foamVelikost
Jakou velikost zvolit?Dopravu máš zdarma
Dámská bunda HANNAH TARMA Lady
Dámská bunda Hannah Tarma – lehká membránová bunda do nepříznivého počasí
Tarma je technická dámská bunda vyrobená z dvouvrstvého materiálu Resstex 2.5L s parametry 10 000 mm / 10 000 g/m²/24 h. Materiál je z 100 % recyklovaného polyesteru a opatřený ekologickou impregnací Bionic Finish® Eco. Díky nízké hmotnosti 275 g (vel. 38) ji snadno sbalíte a vezmete kamkoliv.
Klíčové přednosti:
Spolehlivá ochrana v dešti: Tarma je ideální volbou pro turistiku, cestování i každodenní nošení v nepříznivém počasí. Spojuje lehkost, funkčnost a snadné sbalení pro všechny outdoorové aktivity.
| Pohlaví | Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Sporty pro volný čas |
| Referenční velikost | 38 |
| Hmotnost | 275 g |
| Membrána | Ano |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Materiál a technologie | Resstex |
| Složení | 100% recycled polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Barva | aqua foam |
| Kolekce | Everyday |
| Střih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | Bionic Finish ECO |
| Zapínání | zip YKK |
| Typ bundy | Jarní, Podzimní |
| Paropropustnost | 10 000 g/m2/24 hod |
Turistika
Sporty pro volný čas
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka