close

Hlavní menu

             

Potřebným

Stany pomáhají

Darovali jsme na čtyři desítky Hannah stanů pro potřebné.

Celkem 44 Hannah stanů od nás převzali za město Plzeň primátor Martin Baxa a radní pro oblast bezpečnosti Martin Zrzavecký. Jsme velmi rádi, že můžeme přispět i tou pomyslnou "kapkou do mlýna" a podpořit tak ostatní v této komplikované situaci. 

Jak uvedl primátor Martin Baxa: „Jsme velmi rádi za tento dar. Mě osobně obzvláště těší také to, že jej získáváme od firmy, která vznikla na začátku devadesátých let právě u nás v Plzni, stále zde působí, a svou značku již dostala do řady zemí Evropy, Asie i Ameriky.“

Primátor Plzně Martin Baxa předává ocenění řediteli marketingu plzeňské firmy Hannah Tomášovi Šebestovi za pomoc v boji s Covid19

„Stany město Plzeň využije pro nocování potřebných. Celý systém, jak chceme v době pandemie koronaviru pomoci lidem bez domova, spustíme během několika dnů,“ doplnil radní Martin Zrzavecký.

Primátor Plzně Martin Baxa a radní Martin Zrzavecký spolu s ředitelem marketingu Hannah Tomášem Šebestou při převzetí čtyřicítky stanů Hannah pro potřebnézleva: primátor Martin Baxa, radní Martin Zrzavecký a ředitel marketingu a vývoje firmy Outdoor Concept, do jejíhož portfolia Hannah spadá, Tomáš Šebesta

Snažíme se v této aktuální nelehké situaci pomáhat potřebným institucím nejen v Plzeňském kraji. Zdravotnické záchranné službě Plzeňského kraje a Fakultní nemocnici Plzeň jsme poskytli roušky, městu Plzni a Centru sociálních služeb v Praze pak na čtyři desítky stanů pro nocování potřebných i lidí bez domova.

Primátor města Plzně Martin Baxa staví jeden z čtyřiačtyřiceti darovaných Hannah stanů na radnici

Sportovní materiály, s nimiž ve své modelárně běžně pracujeme, nahradila bavlna, bavlněná povlečení a prostěradla, z kterých švadlenky šijí roušky. Ty následně darujeme tam, kde jsou potřeba. Uvědomujeme si, jak je současná situace pro všechny náročná, a chtěli jsme také přispět a pomoci. Roušky jsou stále potřeba, a proto jsme se rozhodli zapojit do jejich výroby a podpořit tak vybrané instituce v kraji. 

Hannah šije roušky vlastním zaměstnancům i lékařům a záchranářům

Roušky průběžně vyrábíme i pro vlastní zaměstnance. V první řadě pro ty, kteří v těchto dnech musí docházet do práce, ale produkce pokračuje dále tak, aby postupně byli vybaveni všichni zaměstnanci.

Hannah šije roušky potřebným

Hannah