close

Hlavní menu

             

Festival Obzory 2016

Přijďte rozšířit své obzory! 12. – 13. 11. 2016 na Filozofické fakultě UK v Praze

Cestovatelsko-outdoorový Festival Obzory chystá letos už potřetí pořádnou dávku adrenalinu, zábavy a poučení. Těšit se můžete na setkání s předními osobnostmi českého outdooru, extrémními sportovci i nevšedními cestovateli.

Podělit se o svá dobrodružství přijdou Mára Holeček, Ján Smoleň, Honza Trávníček, Libor Uher, Lenka Klicperová, Láďa Zibura, Petr Horký, kapela Wohnout a mnoho dalších!

Na interaktivních workshopech nasbíráte know-how na skialpy, vysokohorskou turistiku a feraty, naučíte se vázat uzly, chodit po slacklajně a získáte detailní tipy na konkrétní túry a výstupy nejen v Alpách.

To vše podtržené skvělou atmosférou, setkáním s lidmi stejného ražení, ochutnávkou exotické kuchyně i hudby, předvánočním marketem užitečných dárků nebo večerní after-party a koncertem.

7 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů.


KOMPLETNÍ PROGRAM FESTIVALU ZDE >>>

 

V Hannah Expedičním sále navíc v uvidíte nejlepší vybrané projekty letošního HANNAH GRANTu. Představí se vám No Limits Himalaya 2016, Discover Now, Z Čáslavi na Aljašku a Norway Expedition - rozhodně se máte na co těšit.

 

SLEVA NA VSTUPNÉ - naši zákazníci, kteří jsou členy ZÓNA klubu, získají slevu 40,- Kč na vstupenku při jejím zakoupení na místě.


www.FestivalObzory.cz