close

Hlavní menu

             

Největší český cestovatelsko-outdoorový festival

Festival OBZORY se opět povedl

Festival Obzory proběhl 11. - 12. 11. 2017 a navzdory pěknému počasí přilákal téměř 2700 diváků, odborníků, vystavovatelů, přednášejících, VIP hostů a organizátorů.

Atmosféra byla stejně jako loni moc pěkná a tvůrčí. Letošní novinkou navíc byla hudba a vůně na chodbách, speciální místnost, kde se mohli hosté v klidu najíst, speciální VIP salonek pro klienty a přednášející, perfektní párty v Klubu cestovatelů a trochu chytřejší uspořádání vystavovatelských, konzultačních a prodejních stánků. Takže jsme se letos vyhnuli hrozným frontám, které loni dělaly starost všem, zejména organizátorům. 

Hannah na OBZORECH představil cestovatelské projekty, které v rámci Hannah Grantu podpořil  a dá se říci, že nejen návštěvníci, ale i přednášející byli nadšeni.

Atmosféra nadšení a dobré nálady byla vidět u každého návštěvníka a doslova čišela z každého z pěti sálů, jež byly po oba dva dny téměř pořád plné. Velký zájem byl také o kreativní workshopy, podklidná nálada pak přirozeně plula u pití čaje a mnoho lidí se jistě inspirovalo k vlastním cestám! Přesně tak by to i mělo být. 

Jsme rádi a děkujeme, že jste navštívili i námi podporované Hannah projekty a věříme, že budete mít i příští rok chuť přijít poznat stejné nadšence jako jste vy, dozvědět se něco nového, načerpat inspiraci a dodat si odvahy na vlastní dobrodružství a rozšířit své obzory.