close

Hlavní menu

             

Zveme vás na

Festival Obzory 2018

10. - 11. listopadu 2018 se bude konat v pražské FFUK cestovatelsko-outdoorový festival Obzory. Víkend plný zajímavých přednášek, filmů i exotického jídla.

Zajímá vás cestování, turistika, horolezení, běh, skialp, divoká voda a spousty dalších aktivit? Pak přijměte pozvání na letošní Cestovatelsko-outdoorový festival OBZORY 2018, který se koná 10. - 11. 11. 2018 v pražské FFUK

Čeká na vás 80 přednášek, workshopů a filmů. Zkrátka víkend plný zajímavých lidí a témat. Těšit se můžete např. i na našeho Hannah "Granťáka" Mářu Maříka nebo plzeňského horolezce Honzu Trávníčka a spoustu dalších osobností.

PROHLÉDNOUT PROGRAM

VSTUPENKY

se slevou a bez front je získáte v předprodeji na stránkách svetbehu až do 8. 11. 2018. Cena na místě je 550 Kč za víkendovou vstupenku, resp. 390 Kč za jednodenní. Využít můžete v předprodeji i přednabité karty Flexipass a Multipass od Sodexo.

Vstupenky se slevou v předprodeji můžete koupit také v restauraci Klub cestovatelů, v Praze 1, Masarykovo nábřeží 22.

SOUTĚŽ

Tentokrát můžete také soutěžit o ceny partnerů v soutěži "Jak se ti líbí Festival OBZORY a co navrhuješ vylepšit?". Napište své náměty, konstruktivní kritické připomínky a vyhrajte některou z cen. Podmínky soutěže - ZDE.

PRO DĚTI

Festival OBZORY není jen pro dospělé. V DĚTSKÉM SÁLE poběží oba dny program od rána až do večera, šitý na míru dětem od cca 7 let.


Těšíme se na setkání s vámi během festivalu,
Hannah