close

Hlavní menu

             

Zodpovědně a bezpečně

Epo Survival 2021

Zodpovědně, ale se vším všudy. Hannah EPO Survival představil nový koro-formát. Přečtěte si, jak to letos bude se závodem pro nejvšestrannější outdoorové sportovce.

Koktejl všech outdoorových disciplín jménem Hannah EPO Survival bude letos ještě silnější. Kvůli aktuálně platným opatřením totiž není možné uspořádat závod v klasickém formátu, tedy s přespáním v místě konání a využitím klasického zázemí. 

O tituly nejvšestrannějších outdoorových sportovců se tak bude bojovat “jen” 8 hodin.  “Že to bude kratší a lehčí? Moc bych se neradoval,” směje se ředitel závodu Jiří Dvořák a ujišťuje, že i přes kratší časový limit se závodníci mohou těšit na vše, na co si za předchozích osm ročníků zvykli. 

“Bude to koncentrovanější, ale se vším všudy,” slibuje a vyjmenovává disciplíny na které se milovníci survivalů mohou těšit: “horská kola, skalní lezení, letní biatlon, Bolskros, orientační běh, kolečkové brusle, slaňování, trekking i hodně oblíbený 10m skok do vody v lomu”.  

Místo konání se s ohledem na jednodenní formát závodu přesunulo blíž k hlavnímu městu, konkrétně do vesnice Cholín u Slapské přehrady. Dvoučlenné týmy budou startovat intervalově od 9:00, systém závodu zůstane stejný. 

Pevným základem je turistická mapa se zakreslenými kontrolami. Vše ostatní je na týmech samotných. Všechny disciplíny a kontroly jsou převáděny na body.  Hannah EPO Survival si za 8 předchozích ročníků vybudoval pověst precizně připravené výzvy s pestrým výběrem disciplín a přátelskou atmosférou. Stal se největší akcí svého druhu u nás a pyšní se titulem Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. 

Letos ale postavil novou výzvu i před pořadatele. “Jsme odhodláni připravit skvělý a plnohodnotný závod, naší prioritou ale bude zorganizovat ho tak, aby nebylo ohroženo zdraví účastníků ani organizátorů. 

Dodržování protiepidemických opatření bude samozřejmostí,” říká Jiří Dvořák.  Tak neváhejte, přihlaste svou dvojici a zjistěte, co všechno se dá stihnout za 8 hodin. 

Registrovat se můžete na www.eposurvival.cz

Další informace: www.eposurvival.cz nebo www.facebook.com/EPOSurvival.