close

Hlavní menu

             

Světové filmové ocenění

Hannah Grant slaví vítězství

Střípek zážitků našich Hannah "Granťáků" jsme dali dohromady, sestříhali video a přenesli emoce, které vyjadřují smysl našeho projektu. Že se líbil a získal vítězství je skvělý motor pro naši další práci.

Již tři roky podporujeme nadšené cestovatele a pomáháme uskutečňovat jejich sny. Usnadňujeme cestu k cíli, ke skvělým zážitkům, podněcujeme touhu poznávat a objevovat. 

Máme radost, že projekt Hannah Grant má smysl a nadšená odezva našich "Granťáků" nám dává motivaci k dalšímu působení. A právě nyní je naše radost přímo obří. 

Projekt Hannah Grant získává prestižní ocenění, čehož si nesmírně vážíme. 
Děkujeme

Už jste viděli?

Retrospektivní video HANNAH GRANT 2019 – mapuje cesty 7 ambasadorů tohoto projektu do několika koutů světa (Jižní Amerika, Nepál, Island, Vnější Hebridy, GR10, Francie,…)


Kamera: ambasadoři Hannah Grant, střih: Jan Žůrek, Produkce: Jan Štika

Cesta k vítězství

  • snímek získává Ocenění v českém kole festivalu Sportfilm Liberec 
  • postupuje do nejprestižnějšího světového filmového festivalu Federation Internationale Cinema Televizion Sportifs (FICTS) a jeho finále SPORT MOVIES & TV 2020

Video bylo zařazeno do kategorie „Krátké sportovní příběhy“, kde spolu o vítězství bojovalo neskutečné množství videí z celkem 123 zemí. 

Na Sv. Martina 11. 11. 2020 proběhlo v italském Milaně vyhlášení, které nám udělalo nesmírnou radost. Jsme mezi čtyřmi nejlepšími snímky z kategorie. 

Celý festival je zaštítěn Mezinárodním olympijským výborem a díky tomu máme nyní možnost používat a honorovat snímek s olympijským logem a logem festivalu, na což jsme velmi pyšní.

Staňte se i vy součástí projektu

Chcete se stát součástí rodiny ambasadorů Hannah Grant a splnit si svůj cestovatelský sen? Mrkněte na www.hannahgrant.eu a přihlašte svůj vlastní projekt.


Splňte si své cestovatelské sny, pomůžeme vám,
Váš Hannah