close

Hlavní menu

             

Víte,

Jaká bude příští zima?

Nemluvíme o počasí, ale o trendech, materiálech a barvách.

Po letošní zimě skoupé na sníh se už tak trochu povědomě těšíme na tu další. Jestli bude sněhu více sice netušíme, ale určitě víme, jaké budou příští sezónu trendy v outdoor světě. Na sportovním veletrhu ISPO Mnichov, který se konal začátkem února, bylo možné vidět novinky všech renomovaných sportovních značek a jako každý rok, i my jsme zde představili novou kolekci. 

V jakém duchu se naše kolekce ponese?

  • Inovativní materiály, abyste zůstali v suchu a teple
  • For ME for US“ 
  • Bezpečnost na prvním místě
  • Ve městě stylově i funkčně

Zaměřili jsme se na jeden z klíčových faktorů zimního oblečení, a tím je termoregulace. Materiály se stále vyvíjí a vylepšují a my vybírali z těch nejspolehlivějších. Úplnou novinkou, na kterou se můžete těšit, jsou produkty z materiálu Primaloft a produkty z mikroporézní polyurethanové membrány Resstex 10 000.

Podle dlouholetých poznatků, zpětných vazeb od sportovců a vlastních zkušeností jsme pečlivě vyhodnotili, co vše je opravdu potřeba mít na svahu s sebou a zefektivnili vybavenost lyžařských bund. Přebytečné odstranili, doplnili potřebné a vylepšili stávající. Mysleli jsme i na větší bezpečnost, a proto v bundách opět najdete vyhledávací systém Recco

A protože využití funkčních materiálů už není jen doménou sportovního oblečení, ale i městské módy, i v kolekci na zimu 2020/2021 jsme se zaměřili na to, abychom funkčním materiálům dali trendy styl a vy si tak mohli užívat každodenního komfortu i ve městě. Novinou budou zejména dívčí oversize kabáty.

Užijte si nadcházející jaro, slunečné léto a v zimě pohodlí v nové zimní Hannah kolekci,

Váš Hannah