close

Hlavní menu

             

První závod se blíží

Hannah Pilsen Trail 2017

Seriál běhů v přírodě Hannah Pilsen Trail vstoupí první dubnovou sobotu do svého třetího ročníku závodem na Radči.

Hannah Pilsen Trail 2017 se skládá ze tří závodů:

V tomto roce přináší Pilsen Trail několik novinek. Firma Hannah se stala generálním partnerem seriálu. Další novinkou je, že kromě tradičních maratonů a půlmaratonů jsme pro vás letos na všech třech závodech připravili i kratší tratě pro dospělé (kolem 10km) a také dětské tratě od 350 do 1600m odstupňované podle věku. Celkoví vítězové seriálu budou oceněni po posledním listopadovém závodě na Krkavci.

Patříte mezi běžecké nadšence, kteří rádi běhají po lesích a hledáte něco jiného než dnes tak populární masové městské běhy? Hannah Pilsen Trail pro tebe bude to pravé! Asfaltu na tratích Hannah Pilsen Trailu moc nepotkáš, téměř celé tratě jsou vedeny po menších či větších lesních cestách a jak už mnozí měli tu čest poznat, někdy i mimo cesty! Prostě trail, jak se patří. Aby ne, zakladatelé Pilsen Trailu jsou „orienťáci“, kteří mají plzeňské lesy důkladně proběhané.

Jedno je jisté: na místa, kam se při závodech podíváte, byste se určitě jen tak nedostali.

Informace, tratě a přihlášky na všechny závody najdete na http://pilsentrail.cz. S přihláškou si také můžete objednat běžecké triko Hannah Pilsen Trail za výhodnou cenu.

Aktuality můžete sledovat také na facebooku a videa z předchozích akcí YouTube kanálu.

Jan Hasman, pořadatel závodu