close

Hlavní menu

             

Skvělá zpráva

Hannah Pilsen Trail se běží!

V sobotu 30. května se potkáme na startu v Letkově. Šestý roční běhů Hannah Pilsen Trail se koná! Skvělá zpráva pro vás, co jste nepřestali běhat a pilovali fyzičku jak to šlo. Přijďte si tedy poměřit své běžecké síly.

V sobotu 30. května 2020 se v Letkově koná 6. ročník běhu Hannah Pilsen Trail Letkov. Účastníci mohou se těšit na pěšinky kolem Jandovy skály a delší tratě pak na vrchol Čiliny, Maršálu, stezku kolem hradu Radyně a vyhlídky nad Starým Plzencem.

Závod je součástí seriálu běhů v přírodě Pilsen Trail, který se v letošním roce skládá ze dvou závodů okolo Plzně.

Trasy

Start a cíl závodu jsou u vodní nádrže v Letkově. Jsou připraveny čtyři trasy: 

  • 8,5 km
  • půlmaraton
  • 30 km
  • maraton

Na každé budou vyhodnoceny zvlášť kategorie dospělí a veteráni.

Pro děti v předškolním věku bude připravena 350m trať, pro starší děti 800m a 1600m. Po loňské úspěšné premiéře pořadatelé ve spolupráci s dobrovolnickým centrem Totem zařadili také Multigenerační běh, který se běží jako štafeta spojená s dětským závodem na 350 m. Po doběhu dětí bezprostředně absolvuje druhé kolo na 350 m někdo z jejich rodičů nebo prarodičů.

Všichni, co závod dokončí (včetně dětí), dostanou v cíli památeční dřevěnou medaili. Děti si mohou dopoledne zkrátit v nafukovacím skákacím hradu


Přihlášky

Přihlášky běží na  stránce závodu do úterý 26. května. Nejmladší děti mají startovné zdarma. Přihlášky budou možné i na místě dle kapacity pořadatelů.

Časy startů a prezentace jsou na stránkách závodu.

Druhý letošní závod Hannah Pilsen Trail se koná na Krkavci 14. listopadu!


Těšíme se na vás na startu,
tým Hannah