close

Hlavní menu

             

Trénujete? Závod už se blíží.

Hannah Pilsen Trail na Krkavci

Třetí ročník běhů v přírodě "Hannah Pilsen Trail" pokračuje 11. listopadu 2017 třetím letošním závodem. Tentokrát si proběhnete okolí Krkavce.

Kromě tradičního maratonu a půlmaratonu je pro závodníky letos nově připravena kratší trať pro dospělé (10km) a také dětské tratě od 350 do 1600 m odstupňované podle věku.

Centrum závodu je v autokempu Ostende u Boleveckého rybníka v Plzni. Můžete se těšit na výběh po červené značce na Chlum, trail a parádní vyhlídky podél Berounky a maratonci na pěšinky kolem vrcholu Krkavce! A pro ty, co ho neznají: Krkavec je kopec asi tři kilometry od Plzně. Tratě Pilsen Trailu vymýšlí plzeňští orienťáci, takže si můžete být jistí, že silnicím se vyhýbají jak čert kříži. Téměř celé vedou po lesních cestách a pěšinách a jak už mnozí měli tu čest poznat, někdy i mimo ně!

Při loňském ročníku na hlavních maratonských tratích zvítězili Petr Herejt (Plzeň) v čase 3:11:21 a Anna Straková (Czech Skyrunning Team) za 3:18:13. Vyhrají i letos?

Po závodě budou vyhlášeni medailisté ve všech kategoriích a také celkoví vítězové letošního ročníku seriálu Hannah Pilsen Trail.

Informace, tratě a přihlášky najdete na http://pilsentrail.cz/krkavec/

S přihláškou si můžete objednat funkční triko Hannah Pilsen Trail za výhodnou cenu.

titulní foto: Marta Digmayer (pilsentrail.cz)