close

Hlavní menu

             

akce

Trička 2+1 ZDARMA

Zaplaťte 2 trička a domů si odneste trička 3. Pouze do 29. 4. 2018.

Vážení zákazníci,

chtěli byste získat Hannah trička levněji?  V termínu 26. - 29. 4. 2018 si vyberte 3 trička Hannah a zaplaťte pouze 2. To nejlevnější získáte ZDARMA. 

Akce využijete ve všech Hannah obchodech nebo nakupte v partnerských prodejnách Rock Point. Nemáte prodejny poblíž? Nakupte online na partnerském webu www.rockpoint.cz.

Podmínky akce:

  • platí 26. - 29. 4. 2018,
  • platí na Hannah obchodech a partnerských obchodech Rock Point a eshopu www.rockpoint.cz,
  • nelze uplatnit na již zlevněná Hannah trika ani kombinovat s jinými akcemi či slevami
  • vztahuje se na jakákoliv trička Hannah (funkční, bavlněná, pánská, dětská, dámská, s dlouhým rukávem, krátkým rukávem…).
  • sleva se projeví ve všech třech položkách na účtence/faktuře, výsledná cena každé položky bude snížena o poměrnou část původní ceny nejlevnějšího zakoupeného produktu,
  • při nákupu online na www.rockpoint.cz se sleva projeví až po přidání třetí položky do nákupního batohu. Při vložení již zlevněného trička do nákupního batohu se sleva odečte z původní ceny před slevou.

Letošní novinky z Hannah triček

Trička využijete vždy a všude po celý rok a nikdy jich není dost. Ať už jsou to trička funkční, bavlněná, s dlouhým či krátkým rukávem, pánská, dětská nebo dámská. Která budou ta vaše?

Pánské triko Hannah Rugby man

Oblíbený model opět v nových barvách. Stylový proužek, límeček, výstřih na knoflíky předurčuje toto triko pro volnočasové aktivity i cestování. Sportovně naladěni muži je mohou využít i během méně formální pracovní schůzky.Dámské triko Surimi woman

Volnočasové tričko volného střihu zakončené širším lemem pro větší pohodlí během celodenních aktivit. Veselý vzor ale určitě nezapadne ani na večerní párty s přáteli.Juniorské triko Cornet

Sportovní tričko volnějšího střihu, je díky rychleschnoucímu a lehkému materiálu ideálním společníkem pro všechny aktivity v teplejších podmínkách. Ve štychu nenechá holky ani kluky, kteří milují pohyb venku.Další modely Hannah triček »


Hannah