close

Hlavní menu

             

Hannah

Jarní kolekce

I když jsou některá rána ještě opravdu mrazivá, jarní počasí v těchto dnech převládá. Nastal tedy také čas plánování jarních výletů, dovolených, víkendů strávených v lese a po kopcích,...

A jste dostatečně a správně pro vaše zážitky vybaveni? Máte membránovou bundu do deštivého počasí? A co třeba softshellové kalhoty? Funkční prádlo? Pořádný batoh? Budete letos trávit spoustu nocí venku? Pak byste se měli spolehnout na některý stan z kolekce Hannah. V jarní nabídce si vybere skutečně každý, kdo touží být každým okamžikem venku a užívat si krásná místa.

Máme pro vás pár prvních tipů, které již najdete na našich prodejnách a e-shopu: 

HANNAH BROLIN LITE

Hannah bunda Brolin Lite man

Pokud rádi trávíte volný čas v přírodě a nechcete být zaskočeni nepříznivým počasím, tak je pro Vás tato bunda správnou volbou. O vodoodpudivost, větruvzdornost, ale zároveň o dobrou prodyšnost se postará membrána Resstex 8000. Bunda je vybavena odepínatelnou kapucí, třemi prostornými kapsami na zip a nechybí ani anatomicky tvarované rukávy zakončené patkou se suchým zipem.


HANNAH GANNI LITE

Hannah bunda Ganni Lite lady


Kombinace materiálu softshell Extra Lite s membránou Resstex 8000 vyhovuje většině podmínek, se kterými se během svých turistických výprav můžete setkat. Bunda Ganni Lite je vodoodpudivá a větruvzdorná. Strečový materiál spolu s odepínací kapucí s regulací, spodním krajem s regulací či rukávy zakončenými stahováním patkou na suchý zip vám poskytne maximální volnost při pohybu.


HANNAH KASHA LITE

Hannah bunda Kasha Lite junior


Během trekování, trávení volného času, ale i ostatních aktivit budou Vaše děti s bundou Kasha Lite v maximálním pohodlí. Použitím materiálů Softshell Extra Lite a Resstex 8000 je docíleno vodoodpudivých a větruvzdorných vlastností při zachování vysoké míry prodyšnosti. Bunda je vybavena například odepínatelnou kapucí s regulací, reverzními zipy či reflexními prvky.