Karimatka HANNAH LEISURE 5,0
Samonafukovací karimatka s pěnovou konstrukcí s dutinami ve tvaru včelí plástve. Svrchní jemný broušený materiál je nejen příjemný, ale navíc zamezuje klouzání spacáku po karimatce. Karimatka při plném nafouknutí poskytuje 5cm vysoký komfort. Vhodná k použití na jarní a letní outdoorové aktivity. Dodáváno včetně opravné sady a vaku na sbalení.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1030 g |
| Materiál a technologie | 75D Polyester, 30D Flexible polyester |
| Typ produktu | karimatka |
| Barva | parrot green II |
| Rozměr | 198 x 63 x 5 cm, 183 x 51 x 5 cm |
| Tepelný odpor | 2.9 R |
| Typ ventilu | mosazný ventil |
| Tloušťka | 5 cm |
| Konstrukce karimatky | High loft PU with honeycomb holes |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Rozměr po sbalení | 18 x 26, 18 x 26 cm |
| Tloušťka karimatky | 5 cm |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka