close

Hlavní menu

             

Radíme

Budete stanovat?

Poradíme vám, jaký stan, spacák či karimatka je ideální pro váš typ cestování.

Chystáte se do přírody? Svou cestu či rodinný výlet už máte naplánovaný a teď zbývá jen pořídit ten správný přístřešek a vybavení? Poradíme vám, jaký stan, spacák a karimatka bude ideální právě pro vaši aktivitu. Užijte si svůj pobyt v přírodě bez starosti s výbavou. Buďte VENKU JAKO DOMA.

  

Náročný vícedenní trek v horách:

Hlavním cílem je dosažení co nejnižší hmotnosti. Díky kombinaci moderních materiálů a technického řešení máme v nabídce produkty nízké hmotnosti, výborné sbalitelnosti, a to vše při zachování vysoké odolnosti. Stany vybírejte z kategorie "ultra lite series". Ze spacích pytlů budou vhodnější ty s anatomickým střihem s využitím 3D konstrukce. U karimatky je třeba vybrat optimální poměr tepelné izolace, hmotnosti a sbalitelnosti.

Náš tip: Eagle 2, Sherpa 160, Karimatka Leisure 3,8

Pro vodáky a letní kempaře:

Nejlepší volbou je spolehlivý stan s možností rychlé a jednoduché stavby. Stany odolné s vysokou životností najdete v nabídce mnoha typů konstrukcí a velikostí. Vodáci upřednostní spíše produkty z kategorie "comfort series" určené zejména pro sezónní využití v kempech a tábořištích. Pro dobrodruhy je určena kategorie "adventure series", kdy jsou stany určeny na použití v průběhu celého roku v různých klimatických podmínkách. Spacáky vybírejte podle situace, ty z mikrovlákna jsou méně objemné, výborně tepelně-izolační, lehčí a lépe sbalitelné, naopak z dutého vlákna jsou zase vhodnější do vlhčích podmínek. 

Náš tip: stan Covert 3 WS, spací pytel Scout 120 + 120 W (nebo lehký a velmi letní - Micro 80), karimatka Rest 2,5

Výbava na rodinnou dovolenou:

U výbavy je důraz kladen zejména na pohodlí. U stanů prostornost ložnic i předsíně, odolnost dešti a třeba i taková integrovaná podlážka dokáže při dlouhodobějším pobytu v kempu život o mnoho usnadnit. Spacáky se hodí spíše "dekového" střihu pro pohodlné otáčení při spaní, ale i využití jako deky při rozepnutí po celé délce. Co se týká karimatek, při autoturistice je z hlediska pohodlí jasnou volbou spíše širší rozměr karimatky a větší tloušťka. K využití přijde vhod i takový nafukovací cestovní polštářek.

Náš tip: stan Space 4, Dětský spací pytel Trek Jr, Dekový spccí pytel Ranger, Dámský spací pytel Biker W 120, Karimatka Great 7


Jak stan postavit?

Prohlédněte si videa modelů Eagle nebo Rider. 

  • Eagle  • Rider 2


Celá nabídka vybavení na kempování »


Věříme, že si z nabídky kempingového vybavení vyberete a bude vás doprovázet při vašich toulkách přírodou. Přejeme krásné zážitky a šťastné návraty. Naším cílem je vyvíjet pro vás výbavu takovou, abyste se cítili VENKU JAKO DOMA.


Hannah