close

Hlavní menu

             

Novinky

Už jste viděli novou lyžařskou kolekci?

Podívejte se na nové trendy v lyžařském oblečení pro zimu 2018/19.

Hannah kolekce Snowsport

Jak se letos obléknout na zasněžené svahy? Lyžařské oblečení letos holduje výrazným barevným kombinacím. Nebojte se odvážnějších a sytějších barev. Jsou trendy a na zasněženém svahu vypadají opravdu pěkně. Zkoušejte, kombinujte. Bundy a kalhoty k sobě padnou v několika obměnách. U každého produktu již od jeho návrhu myslíme na kvalitu zpracování, funkčnost a komfort, abyste se pak cítili kdekoliv VENKU JAKO DOMA.

S Hannah oblečením budete Venku jako doma

Vyberte si to "NEJ"

Vyžadujete-li to nejlepší, plně funkční, maximálně komfortní, prostě to „nej“ z naší kolekce, vybírejte bundy a kalhoty z té nejvyšší výkonnostní řady. Produkty jsou označeny (většinou na rukávu) pod označením EXPERT LINE. Poznejte komfort vysoce kvalitní membrány Climatic Active Strech (15 000mm/15 000g/m2/24h).  Jistě si oblíbíte 4směrný streč, protože neomezuje v pohybu, voděodolné kostěné zipy se budou dobře zapínat i když bude nehorázně mrznout, membrána vás ochrání proti vlhku a nově přidané dekorativní silikonové proužky vaše oblečení „oživí“. 

Drobnosti, které dělají lyžařskou bundu lyžařskou bundou, jsou samozřejmostí, takže kapsa na skipas, sněhový límec, větrání v podpaží, odepínatelná kapuce, vnitřní kapsa na brýle, manžeta na palec a další vychytávky určitě nechybí.

Zimní lyžařská kolekce Hannah je barevná, hravá, plně funkční

zleva: dámská bunda Kiely + kalhoty Tibi II, dámská bunda Mayam + kahoty Tibi II, pánské modely: bunda Kian + kalhoty Ammar, dětská kombinace: bunda Timur Jr. + kalhoty Amidala Jr.

Na lyže dobře vybaveni

Vysoce funkční a plně lyžařsky vybavená je však celá letošní kolekce. Některé produkty jsou navrženy tak, že můžete v bundě klidně zabrousit i do města nebo do školy jako např. v bundě Stanford či Nora. Základem je nepromokavost použitých materiálů, technický střih a funkční vybavenost jako kapsička na skipas a lyžařské brýle, sněhový límec nebo odnímatelná kapuce. U kalhot nechybí sněhové manžety v nohavici, rozparky pro dobré přetažení přes lyžařské boty a regulovatelný pas, který si každý přizpůsobí svým potřebám. Stačí si vybrat tu nejlepší barevnou kombinaci.

Zobrazit kompletní nabídku vhodného oblečení na lyžování »

Oblečení Hannah na lyže i do města je dostupné celé rodině

Dětská bunda Raffaela Jr. + kalhoty Amidala Jr.


Navštivte naše značkové obchody. Jsme připraveni vám s výběrem poradit a pomoci s volbou barevných kombinací.

Inspirujte se...


Hannah