close

Hlavní menu

             

I běhat ve tmě má smysl

Noční běh pro Světlušku 2019

Opět jsme hrdým partnerem NOČNÍCH BĚHŮ PRO SVĚTLUŠKU, a proto bychom vás rádi pozvali na některý z pěti závodů v českých městech. Budeme tam s vámi!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou běžeckou událost roku, při které nejde o čas, ale o zážitek a také chuť pomáhat. Všichni účastníci totiž svým startovným přispívají v plné výši na pomoc lidem se zrakovým postižením.

Pomozte rozsvítit život nevidomým

Jak? Vyberte si, ve kterém městě poběžíte. Délku tratě si rozhodnete třeba až na místě. Registrujte se na noční běhy pro Světlušku on-line (350,- Kč) nebo přímo na místě (400,- Kč). Startovné lze platit hotově i kartou. Svou platbou přispíváte na konto zrakově znevýhodněným lidem.

Letos novinka - darujte startovné

Překvapte a pozvěte na noční běh své blízké i přátele. Vstupenky s unikátním čárovým kódem, které vám před konáním běhu pošleme do emailu, stačí obdarovaným přeposlat mailem nebo je rovnou vytisknout a předat osobně.

Kdy a kde běháme:

Kam půjde výtěžek ze startovného?

Výtěžek ze vstupu – startovného jde i letos v celé výši na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhajícího nevidomým.

Před startem se můžete těšit na bohatý hudební program prokládaný celou řadou rozhovorů se zajímavými hosty. 

Navíc, prvních 1000 platících registrovaných účastníků obdrží od nás, jako hlavního partnera nočních běhů, sportovní vak na záda a slevový voucher

batůžek Hannah s logem a logem Světluška

I běhat ve tmě má smysl!

Těšíme se na vás na startu,
Váš Hannah