close

Hlavní menu

             

Registrace jsou spuštěny

Noční běh pro Světlušku 2020

I v roce 2020 podporujeme úžasný projekt, kterým je "Světluška". Jedná se o noční běhy a výtěžek z akce jde pro dobrou věc. A letos na vás čekají novinky.

Rosteš s každou překážkou, kterou překonáš

V tomto duchu se bude v roce 2020 ubírat charitativní projekt nočních běhů pro Světlušku. Zveme na tím na jedinečnou běžeckou událost roku, při které nejde o čas, ale o zážitek a také chuť pomáhat. Všichni účastníci totiž svým startovným přispívají v plné výši na pomoc lidem se zrakovým postižením.

Kde běháme:

  • Plzneň - 26. 3. 2020
  • Brno 16. 4. 2020
  • Praha 23. 4. 2020
  • Olomouc 5. 5. 2020
  • Ostrava 6. 5. 2020
  • Jihlava 13. 5. 2020

Novinky:

Všechny běžce i chodce čeká rozcvička, kterou povede nadupaný tým společnosti Hannah. Nově vyběhneme i v Ostravě a při registraci ve všech městech budete mít na výběr ze dvou startovních balíčků. Startovní balíčky máme tentokrát pro všechny.  Zároveň však pro váš větší komfort bude kapacita na všech bězích zastropována, a tak se nezapomeňte registrovat včas. 

Startovní balíček pro všechny:

První varianta balíčku obsahuje vak na záda s čelovkou, druhá vak se sportovní čelenkou. To ocení zejména skalní fandové nočních běhů, kteří už naši čelovku mají a chtějí navíc při běhu vypadat šik.

Přihlášení:

Přihlásit se můžete již nyní - ON LINE - hned v šesti krajských městech. Pojďte s námi a podpořte dobrou věc. I my věříme, že běhat ve tmě má smysl. 

Těšíme na vás na startu,
Váš Hannah