close

Hlavní menu

             

Hannah

Nová kolekce

Objevte nové produkty, které vám aktivní pobyt venku zpříjemní.


Pro nadcházející sezónu jaro-léto 2021 jsme pro vás připravili celou řadu novinek. Pracujeme s vysoce kvalitními materiály jako jsou naše membrány Climatic ve variantách Pro Exteme nebo Element, které vám aktivní pobyt venku zpříjemní zase o něco víc. Naši nabídku jsme rozšířili o kategorii Everyday, aby si vybral opravdu každý. 

Věříme, že si v nové kolekci najdete svůj oblíbený kousek, ať už máte rádi přechody v extrémních podmínkách, každou volnou chvilku trávíte aktivně, nebo dáváte vyniknout duši turisty jen tak v ruchu města.

„Pandemie ovlivnila přípravy nové kolekce v mnoha směrech. Nejen její tvorba byla odlišná, netradiční byla i tvorba marketingových materiálů. Nebylo možné cestovat, takže jsme zůstali v Česku. Většina fotek vznikla v Krkonoších v okolí Luční boudy, našeho partnera a také nejvýše položeného hotelu ve střední Evropě. Ve stínu celé pandemie to vlastně bylo hrozně fajn, být doma, v naší české přírodě.“ (říká brand manager Jan Štika).

brand manager značky Hannah Jan Štika


Až se vydáte na túru

V kategorii Mountain & trekking najdete produkty určené pro turistiku, trekking a expedice. Používáme vlastní materiály se špičkovou membránou Climatic nebo Resstex. Ty vám zaručí dostatečnou ochranu i v nepříznivém počasí, které vás může venku zastihnout. Nové modely jsme vyrobili v zemitých, trendy barvách a ozvláštnili je zajímavými detaily.

Pánská bunda Alagan a dámská bunda Abigail patří mezi nejoblíbenější představitele této kategorie. Jedná o top v řadě 3L bund, které díky membráně Climatic Element vynikají vyváženými parametry nepromokavosti a prodyšnosti. 3L technologie spočívá v nalaminování membrány mezi vnější a vnitřní materiál, čímž se všechny vrstvy spojí v jeden celek a přináší vyšší mechanickou odolnost, pevnost a životnost materiálu.

 

Komfort pro každý den

Nová kategorie Everyday reprezentuje produkty, které vás zaujmou svým multifunkčním využitím. Jsou dostatečně kvalitní, abyste s nimi obstáli před zuřícími živly, až vyrazíte do přírody, ale zároveň i dostatečně civilní, abyste si je mohli obléct jen tak do města. I zde se můžete spolehnout na kvalitní funkční materiály jako Climatic, Resstex a Drypeak.

Jako typické představitele kategorie Everyday jsme vybrali letošní novinky – pánskou bundu Nickhil a dámskou parku Zafrina. Pánská nepromokavá bunda Nickhil díky membráně Climatic Element Stretch s technologií 2L přináší vyvážený poměr nepromokavosti a prodyšnosti. Dámy jistě zaujme delší nepromokavá parka Zafrina s mikroporézní polyurethanovou membránou Resstex 8000, která vás udrží v suchu v dešti i na mokrém sněhu.

 

Pro městské dobrodruhy

Aby váš vnitřní dobrodruh vzkvétal i ve městě, je tu pro vás kategorie City & Life. V té již tradičně najdete civilnější kousky, ve kterých můžete fungovat klidně i v práci. Mezi nejčastější materiály patří organická bavlna či směsi materiálů, které vynikají pružností a přináší komfort při nošení. Těšit se můžete na hravé potisky. Při přípravě modelů pro tuto kategorii jsme se zároveň snažili zařadit i ekologičtější postupy výroby.

Mezi novinky patří pánské kalhoty Eras nebo kraťasy Fill. Jedná se o pohodlné kousky v moderním mrkvovém střihu z materiálu AFT Stretch, který vám zaručí potřebný komfort s maximálním rozsahem pohybu. A aby ani dámy nezůstaly ochuzeny o nový kousek, představujeme novinku pro ně – strečovou sukni Alga super padnoucího střihu. Pro ženy jsme navíc připravili několik střihů: slim, fit, regular a širší. Takže si vyberete přesně podle toho, co je vám pohodlné. Navíc se můžete těšit na hravé a barevné potisky.

 

Buďte aktivní bez omezení

Aktivní běžci, cyklisté a vyznavači vyšších tepových frekvencí si oblíbili kategorii Active. Modely vyrobené z funkčních lehkých a rychleschnoucích materiálů vás při vašich aktivitách rozhodně nebudou limitovat. Mezi hlavní materiály této kategorie patří pružná tkanina Polarstretch a také syntetické materiály AFT Stretch či AFT Quick Dry.

Novinky reprezentují mikiny Maddox pro pány a Victoria pro dámy. Oba tyto kousky jsou vyrobené z materiálu Polarstretch, který je dokonale prodyšný a skvěle odvádí vlhkost. Mikinu využijete jako střední nebo lehkou vnější vrstvu a je ideální pro aktivní sport. U dámských modelů jsme pro sezónu jaro-léto navíc počítali s květinovými vzory a hravými potisky.

Nezapomněli jsme ani na děti

Poslední, ale neméně důležitou kategorií je Kids & Junior, protože i ti nejmenší parťáci na vašich výletech a výšlapech si zaslouží kvalitní vybavení. Pro děti jsme nachystali několik novinek jako třeba odepínací kalhoty Basco Jr pro chlapce i dívky. 

Tuto praktickou kombinaci 2v1 vaše děti ocení, když se najednou změní počasí a je potřeba si odložit nebo se přiobléct. Pružný materiál AFT Stretch navíc nijak neomezuje v pohybu. Další novinkou jsou klučičí kalhoty Guines Jr a tříčtvťáky Rumex Jr. Kombinace bavlny a polyamidu zaručuje pohodlí, kalhoty se skoro nemačkají a rychle schnou.

V kolekci jaro-léto 2021 najdete i oblíbené kousky z předchozí sezóny, jako třeba osvědčenou bundu Brons Jr s voděodolným zátěrem Drypeak 6000 pro spolehlivou ochranu proti dešti a mokrému sněhu či absolutní dětský bestseller – mikinu Gery Jr z funkčního materiálu Polarstretch Grid.

 

Nové technologie

I v této sezóně se spoléháme na naši top membránu Climatic. Vyvinuli jsme ji v několika variantách – Pro Extreme, Element, Element Stretch. Používáme je v technologiích 2L, 2,5L a 3L. Nejvyšší řada 3L díky nalaminování vysoce funkční neporézní membrány získává pevnost a výborné parametry nepromokavosti, 20 000 mm H2O a prodyšnosti 20 000 g/m2/24h. Vy se tak můžete spolehnout na optimální ochranu i během nepříznivých klimatických podmínek.


 „Každý rok se snažíme přijít s novými materiály, které by posouvaly hranice pohodlí při pobytu venku. Membrána Climatic je výsledkem naší snahy představit vysoce kvalitní a lehký materiál s těmi nejlepšími parametry nepromokavosti. Věříme, že modely s touto membránou udělají radost hlavně milovníkům extrémních a náročnějších outdoorových aktivit, kteří tak získají spolehlivé a odolné oblečení pro svá dobrodružství.“ (řekl produktový manažer Vladislav Žák). 

Věříme, že s produkty, které jsme pro Vás připravili, si přírodu užijete naplno. Protože „Venku jsme doma“ a doma bychom se měli cítit skvěle.


Hannah