close

Hlavní menu

             

Hannah

Nová kolekce

Právě přichází na pulty prodejen

Už jste viděli Hannah novinky pro sezónu podzim-zima 2019/2020? Opět je na co se těšit. Přinášíme vyváženou a ucelenou kolekci, ve které si najde to své jak zapálený sportovec, cestovatel, tak i každý, kdo rád nosí pohodlné, kvalitní a hezké oblečení. 

SNOWSPORT

Nabízí technické produkty, ve kterých se budete cítit v suchu a v teple. Je jedno, zda se budete prohánět na českých kopcích nebo nejvyšších vrcholcích světových lyžařských areálů. Kolekce je plná atraktivních barev a spolu s dalšími designovými prvky tak zajistí nejeden obdivný pohled.


zleva: Marcos, BertieMarrimKianNora 

Vše na lyžování »

PRO INSPIRACI...


ACTIVE

Je stále více a více oblíbenou kategorií mezi ostřílenými i příležitostnými sportovci. Oblečení vás nebude omezovat v žádném pohybu a zároveň se budete cítit v suchu ať už na běžkách, při skialpinismu nebo trailrunningu. Navíc, budete vypadat atraktivně.

zleva: TassanaRevelGrayerTessaBernie

Vše na aktivní pohyb v chladném počasí »

CITY

Hledáte-li oblečení pohodlné a přitom stylové, pak tato městská, volnočasová kolekce je přesně pro vás. Najdete zde nové trendy kousky i nejoblíbenější střihy z kolekce minulé. Městský vzhled a přitom outdoorové technologie zajistí skvělý pocit tepla a sucha.


zleva: FrankMexNilanaLioneMonster

Vše na volný čas a do města »

PRO INSPIRACI...


KIDS

Nezapomínáme ani na naše nejmenší. Mokro a zima je nemůže odradit od zimních radovánek. A vy budete mít jistotu, že i během lyžování, koulování a dalších zimních hrátek budou v teploučku a suchu. Líbit se jim jistě budou i nové barvy, ať už budete vybírat bundu, kalhoty nebo tričko.


zleva: Kinam Jr.Rocco Jr., Majlo Jr., Majlo Jr., Alma Jr.

Celá dětská kolekce »


Navštivte jakoukoliv naši Hannah prodejnu nebo některý z partnerských Rock Point obchodů, rádi vám poradíme při výběru nové výbavy.

Váš Hannah