close

Hlavní menu

             

Hannah

Pilsen Trail v Brdech se vydařil

Krásné počasí přivítalo běžce v sobotu 24. 4. 2021 v Brdech na prvním ročníku Hannah Pilsen Trailu Brdy. Kvůli covid-19 omezením proběhla akce formou individuálního proběhnutí se samoobslužnou časomírou.

Bez hromadného startu, se samoobslužnou časomírou

O časy tedy v první řadě nešlo, ale řada borců závodila, jak se patří! Všichni si velmi pochvalovali skvělé tratě, krásné brdské lesy a k tomu ideální běžecké počasí. Přihlášky byly dobrovolné, ale i tak se online nebo na místě zapsalo přes 160 účastníků! Řada dalších si tratě proběhla bez přihlášení. Děkujeme všem za doržování opatření na ochranu proti covid-19.

Nejdelší 40km trať přes Třemošnou, Jordán, Tok a Prahu proletěl nejrychleji Jan Karban (Salomon/Suunto) v čase 3:02:25, následován Janem Hradeckým (Triatlon Team Příbram) za 3h 10 min a Zdeňkem Šulcem (behnenijenobehani.cz) v čase 3:25.

Mezi ženami si se 40 km nejrychleji poradila Kateřina Barnášová (4:26) před Jarolavou Hasnedlovou z LLM Kanci (4:41) a Věrou Záhorovou (4:31).

Na 19km trati přes Brdce a Prahu byli v časech kolem 1:30 nejrychlejší Jakub Sládek (Černošice), Kotlář Pavel (Zvíkovecké běhny) a Marek Audes (Olympia Plzeň Team). Mezi ženami pak nejlepších časů kolem 2 hodin dosáhly Petra Křížová (Musher klub tlapky v tahu), Danuše Solarová (Nerozlučná dvojka) a Jana Naxerová (USK CS Plzeň).

Na 11km trati si se stoupáním na Brdce nejrychleji poradili Michal Dražan z Žárovky Vranovice (47 minut) a Nováková Lucie z Nadějkova (1 hodina).


Příští rok se pořadatelé těší na setkání se závodníky v již 100% závodní podobě.

Hannah