close

Hlavní menu

             

Hannah

Prodejny Otevřeny

Od 11. 5. 2020 máme opět otevřeno! Nyní získáte Hannah oblečení do přírody i do města ve slevách.

Dle nařízení vlády ČR pro vás již můžeme OTEVŘÍT VŠECHNY NAŠE PRODEJNY. Přijďte se vybavit na pohyb v přírodě, máme pro vás připraveno spustu zajímavých slev.


V plné parádě a s běžnou otevírací dobou jako před krizovým opatřením jsou pro vás otevřeny všechny Hannah obchody i partnerské Rock Point a Keen prodejny. 

Záložka

Přivítáme vás slevou

Hannah oblečení do přírody i do města u nás nyní získáte V SEZÓNNÍCH SLEVÁCH. Navíc můžete využít speciální akci 2+1 ZDARMA na veškerou obuv Hannah i dalších outdoor značek a pokud máte v dosahu některý z našich outletových obchodů, můžete se těšit na skvělé ceny a SLEVY AŽ 90 %!

Hygienická opatření

Pro vaše zdraví a vaši bezpečnost i bezpečnost našich zaměstnanců je důležité dodržovat nastavená hygienická opatření. Díky jejich respektování budou nákupy i během těchto "omezení" příjemným zážitkem pro nás všechny. Jaká opatření to jsou:
 

  • ochranu přes nos a ústa mějte vždy při vstupu do prodejny (rouška, šátek...),
  • udržujte odstupy 2,5 metru od ostatních při čekání u pokladny,
  • desinfekce: plně k dispozici u vchodu do prodejny,
  • jednorázové rukavice jsou k dispozici na vyžádání u personálu,
  • kabinky je možné využívat, před vstupem do kabinky informujte prodavače a vždy desingikujte ruce, vyzkoušené zboží předejte vždy zpět prodavači, nevracejte na stojany.
  • k pokladně přistupujte na vyzvání,
  • upřednostňujte platbu kartou.

Reklamace a Vratky

Na prodejnách jsme vám opět k dispozici pro přebírání reklamací či požadavků na výměnu zboží. V rámci hygienických opatření bude doručené zboží ve 24hodinové karanténě. Výměny zboží prosíme řešte dle pokynu personálu. 


Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu,
tým prodejen