Spací pytel HANNAH JOFFRE 200 LONG, midnight navy
Třísezónní lehký spací pytel má dvouvrstvou konstrukci s prošitím s kvalitním mikrovláknem Micro-tec Ultra , které má extrémně nízkou hmotnost k poměru vysokým tepelně izolačním vlastnostem. Navíc velmi dobře izoluje i při vyšší vlhkosti.
Anatomicky tvarovaný spacák má jednou rukou ovladatelné stahování kapuce a vnitřní zateplovací límec s regulací. Obousměrný zip je krytý vyztuženou légou proti zadrhávání a izolační légou proti úniku tepla.
Pojistka proti samovolnému rozepnutí zipu je u téměř všech našich modelů spacáků samozřejmostí.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 1080 g |
| Materiál a technologie | Micro-tec Ultra |
| Výplň | Micro-tec Ultra 2x100g, Micro-tec Ultra 2 x 100 g |
| Typ produktu | spací pytel |
| Barva | Midnight navy |
| Rozměr | 230 x 80 x 55 cm, 230 |
| Teplotní rozsah | 7 / 2 / -12 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Vnitřní materiál | 190T Micro Polyester, 190T Polyester |
| Vnější materiál | 290T Micro Polyester WR, 290T Polyester WR |
| Tvar spacího pytle | mumie, rozšířená mumie |
| Rozměr sbaleného pytle | 18 x 35 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Komfortní teplota | 7 °C |
| Limitní teplota | 2 °C |
| Extrémní teplota | 0 °C, -12 °C |
| Sezónnost spacáku | třísezónní |
| Délka | 230 cm |
| Styl | JOFFRE 200 LONG |
Turistika
Kempování
15.8.2025
Recenze nakupujícího heureka.cz
Tepelná izolace
Málo místa na nohy
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka