Kód produktu: 10003262HHX01
Rozšířený spací pytel Hannah RANGER 200 dekového střihu k použití jaro, léto.
Alternativní produkty z kategorie Spací pytle:
Spací pytel HANNAH RANGER 200, Anthracite
Rozšířený spací pytel Hannah RANGER 200 dekového střihu k použití jaro, léto, výplň silikonizovaným dutým vláknem Izotherm, dvouvrstvá konstrukce s prošitím, otevřená kapuce, jednou rukou ovladatelné stahování kapuce, vnitřní zateplovací límec s regulací, obousměrný zip krytý légou, vyztužená léga proti zadrhávání zipu, pojistka proti samovolnému rozepínání zipu, poutka na zavěšení, vnitřní kapsa, kompresní obal.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1600 g |
| Typ produktu | spací pytel |
| Barva | Anthracite |
| Rozměr | 230 x 85 cm |
| Náplň | Izotherm Classic 2 x 100 g |
| Teplotní rozsah | 8/3/-11 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Tvar spacího pytle | dekový |
| Rozměr sbaleného pytle | 24 x 36 cm |
| Sezónnost spacáku | třísezónní |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka