close

Hlavní menu

             

Nová spolupráce s autosalonem Dajbych

Hannah jezdí Land Roverem

Na všechny naše outdoorové akce nyní vyrážíme v novém Land Roveru. Poznáte nás už z dálky.

Od minulého týdne nás můžete zahlédnout na různých outdoorových akcích v novém autě. Díky právě odstartované spolupráci s autosalonem Dajbych se budeme po všech akcích a eventech prohánět v novém Land Roveru Discovery Sport.

Že se u vás něco děje tak poznáte nejen z informací našeho facebooku nebo webu, ale taky podle tohodle krasavce, který na našich akcích nebude chybět.

Auto jsme otestovali v Peci pod Sněžkou, kde jste nás mohli zahlédnout na Noci Tuleních Pásů 2020 a teď je před námi dalších pár akcí. Jakmile kolem vás profrčíme, určitě se poblíž něco děje tak hned mrkněte na náš facebook, ať jste v obraze. Během února např. vyrážíme:

  • 1. 2. 2020 Mladé Buky (představení zimní kolekce Hannah pod širým nebem, soutěže, testování lyží Elán, ukázky vozů Land Rover...)
  • 15. 2. 2020 Špičák (představení zimní kolekce Hannah pod širým nebem, Rock Point Test Station s možností testování sjezdových lyží, ukázky vozů Land Rover, taneční vystoupení a soutěže pro děti i dospělé...)
  • 22. 2. 2020 Rokytnice nad Jizerou (představení zimní kolekce Hannah pod širým nebem, soutěže, testování lyží Elán, ukázky vozů Land Rover, souběžně zde bude probíhat Českomoravský pohár Masters ve sjezdovém lyžování)

Je na co se těšit a chystá se ještě spousta dalších akcí.

Tak na viděnou v terénu,

Váš Hannah tým