Kód produktu: 10003203HHX
Stabilní stan pro 3 osoby ocení horalové, vodáci nebo i menší rodiny pro běžné kempování.
Alternativní produkty z kategorie Mountain:
Stan HANNAH COVERT 3 WS
Stabilní stan pro 3 osoby Covert 3 WS ocení horalové pro vysokohorskou turistiku, vodáci nebo i menší rodiny pro běžné kempování.
Zkratka a označení modelu stanu WS znamená WIDE SPACE, kdy došlo ke zvětšení vnitřního prostoru stanu a stan je díky tomu pohodlnější a opticky prostornější.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Thyme/dark shadow |
| Předsíň/apsida počet | 2/0 |
| Počet vchodů | 2 |
| Hmotnost stanu | 3.5 kg |
| Hmotnost stanu bez obalů | 3.3 kg |
| Rozměr složeného stanu | 18 x 45 cm |
| Rozměr vnitřního stanu | 220 x 185 x 115 cm |
| Rozměr vnějšího stanu | 230 x 365 x 120 cm |
| Tropiko | 210T Polyester R/S PU 4000mm WR |
| Vnitřní stan | 190T Polyester |
| Podlážka | 190T Polyester PU 10000mm |
| Tyčky | 2x Dural 7001-T6 Ø 8,5 mm, 1x Dural 7001-T6 Ø 11 mm |
| Konstrukce stanu - umístění | Vnitřní |
| Kolekce | Mountain |
Kempování
21.7.2025
Recenze nakupujícího
Doporučuji jako rodinný stan.
Velmi prostorný pro 3 a nouzově 4 osoby.
Opravdu je široký (WS - wide space), což je dáno třetí kratší duralovou tyčí, která vynese boční stěny ložnice do skoro kolmé polohy. Tato tyč se protáhne tunelem v tropiku a ze spodu se na ni vyvěsí ložnice.
Strávili jsme v něm týden po kempech a většinu času nám proporšelo. Stan to však ustál. Naopak ze pěkného počasí ani přiliš nekondenzoval, respektive se to odvětralo a vlhost na spodku tropika nebyla problémem.
Velmi slušná cena, něco málo přes 3 000 Kč.
Snadno se staví, lze i v jedné osobě.
Je spiše těžší, něco málo přes 3 kg, ale dá se rozdělit do více bathoků a pak se dá i nosit. Koupil jsem ho jako rodinný stan pro spíše vození autem.
Je velmi tmavý, prakticky černý a tedy dosti snadno se zahřeje.
Skoro ze všech švů lezly nitě, repektive vlákna ložnice. Ostříhal jsem je a na funkci to nemá vliv. Jen mě to překvapilo.
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka