Kód produktu: 10001889HHX
Lehký stabilní stan Hawk 2 vhodný pro vysokohorskou turistiku, vodáctví i kempink.
Alternativní produkty z kategorie Mountain:
Stan HANNAH HAWK 2
Lehký stabilní stan Hawk 2 vhodný pro vysokohorskou turistiku, vodáctví i kempink.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 2.2 g |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Treetop |
| Předsíň/apsida počet | 0/1 |
| Počet vchodů | 1 |
| Hmotnost stanu | 2.2 kg |
| Hmotnost stanu bez obalů | 2 kg |
| Rozměr složeného stanu | 14 x 45 cm |
| Rozměr vnitřního stanu | 125/90 x 205 x 100 cm cm |
| Rozměr vnějšího stanu | 135 x 295 x 110 cm cm |
| Tropiko | 40D 240T Nylon R/S; PU 5000mm single siliconized |
| Vnitřní stan | 40D 240T Nylon R/S; prodyšný |
| Podlážka | 40D 260T Nylon, PU 7000mm |
| Tyčky | 3 poles, Dural 7001-T6 ø 8,5mm |
| Konstrukce stanu - umístění | Vnitřní |
| Kolekce | Mountain |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka