Kód produktu: 10019145HHX
Ultralehký stabilní stan Tercel 2 light s vnitřní konstrukcí vhodný pro vysokohorskou turistiku i cyklistiku.
Alternativní produkty z kategorie Mountain:
Stan HANNAH TERCEL 2 LIGHT, Treetop
Ultralehký stabilní stan Tercel 2 light s vnitřní konstrukcí vhodný pro vysokohorskou turistiku, ale díky své lehkosti i pro cyklotoulky.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1 g |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Treetop |
| Předsíň/apsida počet | 0/2 |
| Počet vchodů | 2 |
| Hmotnost stanu | 1.95 kg |
| Hmotnost stanu bez obalů | 1.75 kg |
| Rozměr složeného stanu | 13 x 45 cm |
| Rozměr vnitřního stanu | 125 x 220 x 110 cm |
| Rozměr vnějšího stanu | 220 x 250 x 110 cm |
| Tropiko | 15D Nylon R/S; PU 3000 mm single siliconized |
| Vnitřní stan | 20D Nylon R/S WR |
| Podlážka | 40D Nylont R/S PU 5000mm |
| Tyčky | 2x Dural 7001-T6 Ø 7,9 mm |
| Konstrukce stanu - umístění | Vnitřní |
| Kolekce | Mountain |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka