Vložka do spacího pytle HANNAH LINER COTTON, grey
Bavlněná vložka do spacáku v "mumiovém" tvaru s kapucí. 100% přírodní jemný materiál lze využít samostatně při výletech do exotiky či jako součást spacího pytle ať už pro zvýšení komfortu při kontaktu s kůží či jako hygienická vložka.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál a technologie | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Typ produktu | spací pytel, vložka do spacáku |
| Barva | Grey |
| Rozměr | 210 x 75 x 50 cm, 210 |
| Vnější materiál | bavlna |
| Tvar spacího pytle | mumie |
| Rozměr sbaleného pytle | 9 x 17 cm |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Sezónnost spacáku | letní |
| Délka | 210 cm |
| Styl | LINER COTTON |
Turistika
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka