close

Hlavní menu

             

Soutěž

Vyhrajte dobrodružství v Dolomitech

Soutěžte s Rock Point Mountain Experience a zažijte 3 dny překrásných treků a ferrat.


Společnost Rock Point a.s. pořádá ve spolupráci s Garmont International S.r.l. a Vibram SpA jedinečnou soutěž pro všechny, kteří chtějí zažít opravdové outdoorové dobrodružství.

ROCK POINT MOUNTAIN EXPERIENCE. Projekt vznikl ve spolupráci se značkami Garmont, Vibram a Hannah. O co tedy soutěžíme? Čtěte dál...

Tradiční italský výrobce trekové obuvi nás pozval do svého sídla ve Vedelagu, navštívíme také sídlo a technologické centrum největšího a nejznámějšího producenta podešví pro turistické a horolezecké boty -  společnost Vibram v Albizzate u Milána. Ale hlavně strávíme 3 dny Dolomitech, kde budeme testovat boty Garmont s podrážkami Vibram Megagrip na treku a při lezení po ferratách. Každý účastník prověří také širokou škálu vybavení české značky Hannah od základních vrstev oblečení, přes nepromokavé oblečení, až po batohy, spacáky a stany.

Přečtěte si, jak se povedl první ročník. Podívejte se na fotky, zjistěte, jak si svou výhru užili výherci a nasajte atmosféru hor. Třeba se na druhý ročník vydáte do Dolomit s námi právě Vy.

Co vyhrajete

Patnáct nejpřesnějších odpovědí získá výhry v pořadí od 1. do 15. Každý soutěžící může zaregistrovat více účtenek. Vyhrát však může jen jednou. Každý účastník musí v době nákupu být členem zákaznického klubu Zóna.

 • 1. - 2. místo - Rock Point Mountain Experience” (v předpokládaném termínu od 2. do 7.10 2018)
 • 3. místo - Stan Hannah Rider 2 v hodnotě 4990 Kč
 • 4. - 8. místo - Boty Garmont Sticky Stone GTX v hodnotě 4199 Kč
 • 9. - 11. místo - Spací pytel Hannah Scout 120 v hodnotě 2290 Kč
 • 12. - 15. místo - Batoh Hannah Skipper 24 v hodnotě 1790 Kč


Jak vyhrát

 • Nakupte produkt  Garmont nebo Hannah
 • vyplňte soutěžní formulář (on-line na webu Rock Point nebo na Rock Point či Hannah prodejně)
 • mějte nejpřesnější odpověď na tipovací otázku!


Stačí v období mezi  1. dubnem a 31. červencem 2018 zakoupit ve značkových prodejnách Rock Point, Hannah nebo e-shopu www.rockpoint.cz  produkt Garmont nebo Hannah v minimální hodnotě 2000 Kč a zaregistrovat se on-line nebo přímo v prodejně vyplnit soutěžní formulář a vhodit ho do soutěžní schránky.  V rámci registrace se seznámit s pravidly, zodpovědět soutěžní otázku.

Soutěžní otázka


Kolik gramů bude vážit výbava,  kterou budou účastníci v rámci „Rock Point Mountain Experience 2018” testovat?

Vybavení bude obsahovat: 1 pár nízké trekové obuvi, 1 pár vysoké trekové obuvi, 1x membránové kalhoty, 1x membránová bunda, 1x softshellové kalhoty, 1x softshellová bunda, 1x funkční triko s krátkým rukávem, 1x izolační střední vrstva, 1x zateplená vesta a 1x spací pytel.

Pro potřeby vyhodnocení soutěžní otázky počítáme velikost oblečení pánské M, velikost obuvi 44 UK a délka spacího pytle 195 cm.

 

Co čeká na výherce treku

Náplní pobytu bude atraktivní, ale náročný treking v Dolomitech. Průvodcem skupiny bude lokální horský vůdce.  Součástí akce bude testování výrobků Garmont, Vibram a Hannah. Účastníci si po většinu trasy ponesou veškeré věci s sebou a budou se o sebe muset společně postarat včetně například vaření. Spaní ve stanech. Tradiční italský výrobce trekové obuvi nás pozval do svého sídla ve Vedelagu a navštívíme také sídlo a technologické centrum největšího a nejznámějšího producenta podešví pro turistické a horolezecké boty - společnost Vibram v Albizzate u Milána.

Program

Orientační program, který se může lehce měnit a bude průběžně upřesňován:

2. 10. 2018
V časných ranních hodinách odjezd z Plzně do Albizzate u Milána.
3. 10.  2018
Dopoledne návštěva sídla a technologického centra společnosti Vibram, následně přesun do Vedelaga a prohlídka centrály firmy Garmont, k večeru přesun k ubytování na start treku.
4. - 6. 10. 2018
Trek na těžko ve vybrané lokalitě Dolomit, částečné spaní ve stanech, testování vybavení Garmont, Vibram a Hannah, vaření, účastníci si veškeré vybavení nesou sami.
6. 10. 2018
Nocleh v penzionu a společná večeře.
7. 10. 2018
Ukončení akce a v odpoledních hodinách návrat do Plzně.


Proč právě Garmont, Vibram a Hannah?

Protože jsou to všechno značky s dlouhou historií, se kterými dlouho spolupracujeme a máme ty nejlepší zkušenosti s jejich produkty.

Garmont vychází z tradice a zkušeností rodinné firmy Morlin, která vznikla v roce 1867. Značka Garmont však vznikla až v roce 1990 a sídli ve Vedelagu. Úspěšně se prosazuje na světovém trhu a je jedním z předních výrobců obuvi v oblasti outdooru. Při výrobě klade důraz na detail, anatomický tvar boty (a.d.d. systém), nové technologie (Dual Frame technology, R2 Spine Systém...) a v neposlední řadě i na kvalitu.

Vibram je světoznámý výrobce a inovátor v oblasti gumových podešví bot. Historie značky sahá až do roku 1937, kdy si zakladatel firmy Vitale Bramanino nechal patentovat první gumovou podešev pro horolezecké boty – Vibram Carrarmato. Impulsem pro vývoj této podrážky se mu stala tragédie zimní expedice v italských Alpách. Dnes se v licenční produkci vyrábí mnoho typů podešví po celém světě. Jednou z posledních novinek je i podešev Vibram Megagrip.

Hannah je česká outdoorová značka s tradicí od r. 1991. V kolekci oblečení najdete technické produkty pro vysokohorskou turistiku v náročných klimatických podmínkách i oblečení pro běžnou turistiku a pohyb v přírodě.  Do kolekce patří také oblečení na sportovní aktivity a volnočasová móda. Důležitou součástí sortimentu je outdoorové vybavení jako batohy, stany, spacáky a karimatky. Sídlem a zároveň domovem Hannahu je Plzeň!

  

Co zahrnuje hlavní výhra?

 • dopravu do místa realizace akce a zpět
 • veškerou dopravu na místě, ubytování, stravování, návštěvu sídla firem Garmont a Vibram
 • služby horského vůdce
 • pojištění Alpenverein
 • zapůjčení vybavení Garmont a Hannah, které bude následně poskytnuto k odkoupení za zbytkovou cenu rovnající se 10 % z původní doporučené maloobchodní ceny

Soutěžní formulář

On-line k vyplnění zde: www.rockpoint.cz/rock-point-mountain-experience-2018.
Tištěné formuláře najdete ve značkových prodejnách Hannah nebo Rock Point.

Pravidla soutěže

Pravidla k prostudování najdete zde: RPME_Podrobna pravidla souteze.doc

nebo přímo v aktualitě na webu: www.rockpoint.cz/rock-point-mountain-experience-2018Veškeré uvedené služby zajišťuje na svůj náklad Organizátor. Výherci s sebou budou potřebovat jen nezbytné věci osobní potřeby.

Těšíme se na setkání v Dolomitech!