close

Hlavní menu

             

soutěž

Vyhrajte dovolenou

Nakupte Hannah oblečení a vyhrajte jeden z 10 pobytů v Dolním Rakousku.

Nakupte a vyhrajte dovolenou v Dolním Rakousku

Užijte si dovolenou v okouzlující krajině a prozkoumejte rozmanitost Vídeňských Alp. Vídeňský alpský oblouk zobrazuje v miniatuře celé Alpy. Alpské klima a drsné skalnaté stěny se zde střídají s jemnými vyvýšeninami oblasti Bucklige Welt. Najdete tu vše – od poklidných břehů řek přes idylické pastviny až po impozantní horské hřbety masivů Schneeberg, Rax a Hohe Wand.

termín soutěže 20. 6. - 19. 7. 2020
soutěžní formulář

vyhraj s Rock Point dovolenou do Dolního Rakouska

Jak soutěžit?

  • nakoupit nad 1 000 Kč (jakékoliv produkty ve značkových prodejnách Hannah nebo v síti partnerských prodejen Rock Point a Keen či partnerském webu www.rockpoint.cz),
  • být členem Zóna klubu (nejste-li zatím členem, stačí se přihlásit on-line nebo na jakékoliv pobočce Hannah, Rock Point či Keen značkových obchodů),
  • odpovědět na tipovací otázku (soutěžní formulář »)


Co vyhrajete?

Výhrou v soutěži je jeden z 10 pobytů pro 2 osoby:

3x hlavní výhra - ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v hotelích Grandhotel Niederösterreichischer Hof ****, Molzbachhof ****, Vitalzeit Hotel Weber ***.

7x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v penzionu nebo tříhvězdičkových hotelových zařízeních.

Dolní Rakousko při západu slunce

Soutěžní otázka

Na soutěžních stránkách vyplňte formulář a tipněte si odpověď na následující otázku:

„Jak dlouho trvá cesta ozubenou dráhou "Schneebergbahn" na nejvyšší horu Dolního Rakouska, na horu Schneeberg?”

Nezapomeňte, že aby byla vaše účast platná, musíte být nebo se stát členem „Zóna klubu“. Do pole „Odpověď“ napište číslo vaší účtenky/faktury, oddělte čárkou a uveďte odpověď na tipovací otázku.

Co nakoupit?

Abyste mohli soutěžit, stačí nakoupit jakýkoliv produkt z Hannah nabídky. Celková cena nákupu musí být alespoň 1000 Kč. Vybavte sebe a svou rodinu na prázdninovou sezónu plnou pohybu i relaxu v přírodě.

Na hory se nezapomeňte vybavit spolehlivou větru a voděodolnou bundou a kalhotami, hřejivou mikinou, funkčním trikem, ale i pohodlným oblečení z City kolekce na procházky po městě.

Dolní Rakousko to jsou dechberoucí hory a malebná městečka

Pravidla soutěže

Kompletní pravidla soutěže k prostudování najdete přímo na soutěžních stránkách nebo na odkazu zde: Pravidla soutěže o dovolenou v Dolním Rakousku

  

Hodně štěstí při tipování a spoustu krásných zážitků při vašich aktivitách,
Hannah