close

Hlavní menu

             

Hannah EPO Survival 2021

Závodníci si svou trasu plánovali sami

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic, Hannah EPO Survival, se odehrálo v sobotu 29. 5. 2021 na Slapské přehradě a v jejím okolí.

Sobotního klání se zúčastnilo celkem 85 dvoučlenných týmů ve třech kategoriích (muži, ženy a MIX). Nejpočetnější zastoupení měly tradičně dvojice mužů. Díky systému, kde se vše přepočítává na body, si závodníci svoji trasu plánovali sami a mohli se rozhodnout, které disciplíny vynechají. 

Kromě kontrol, které sbírali na horském kole, měli na výběr z pestré nabídky stanovišť: orientační běh, discgolf, paddleboardy, kajaky, letní biatlon nebo slanění z mostu do Slapské přehrady. I o obtížnosti skalního lezení nebo výšce skoku do hříměždického lomu si rozhodovali sami závodníci. Mnozí překonali své hranice a zvolili maximálních 10 metrů. 

Jména vítězů můžeme zkopírovat z loňského roku. V mužské kategorii vítězství obhájil tým EPO/Blackhill ve složení Tomáš Petreček a Jaroslav Krajník, ve smíšené kategorii Tereza Rudolfová a Pavel Kurz, kteří také jeli za Blackhill a v kategorii žen nasbíraly nejvíce bodů Dagmar Tučková se Simonou Karochovou z týmu EPO Sporticus Drsné ženy. 


Více o závodě Hannah EPO Survival najdete na www.eposurvival.cz.