close

Hlavní menu

             

soutěž

Získejte za nákup skipas do Rakouska

Buďte rychlí. Dvoudenní permici získává 500 nejrychleji aktivovaných kódů.

NA KAMENNÝCH PRODEJNÁCH JE AKCE PRODLOUŽENA až DO 15. 12. 2017!


Získejte permici na parádní lyžovačku!

Milujete lyžování? Získejte skipas do rakouského střediska SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Oblast je pohodlně dosažitelná jak ze západu Čech, tak i z Moravy. Velmi výhodná poloha v blízkosti Kufsteinu a dálnice na Insbruck. Nenechte si ujít příležitost získat skipas ZDARMA.

2denní permici získává 500 nejrychleji aktivovaných kódů!

Jak skipas získat

  • Nakupte ve značkových prodejnách a e-shopech Rock Point, Keen nebo prodejnách Hannah.
  • Nákup na jednu účtenku či on-line fakturu musí být nad 3.000,- Kč.
  • Zaregistrujte účtenku/fakturu (ne objednávku) na: http://www.skiwelt-rockpoint-hannah.eu/, nejpozději do 30.11.2017 15. 12. 2017, 23.59h.
  • Aktivujte kód, který obdržíte po schválení registrace. Aktivace na: http://skiwelt.tirol/hannah , nejpozději do 31. 1. 2018.
  • Získáte poukaz na 2denní skipas pro jednu osobu e-mailem.


Poukaz na skipas pak lze uplatnit nejpozději do 8. 4. 2018 na všech pokladnách střediska SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental s výjimkou období od 23. 12. 2017 do 7. 1. 2018 a od 3. 2. do 4. 3. 2018.
PRAVIDLA SOUTĚŽE

kdy soutěžit: 25.10. - 30. 11. 2017 15. 12. 2017 - platí pro kamenné prodejny

Prodloužení se týká nákupů uskutečněných v kamenných prodejnách. Nevztahuje se na objednávky z eshopu uskutečněné po 30.11.2017.

Je to jednoduché. Nakoupit nad 3.000,- Kč a registrovat se, je třeba do 15. prosince 2017. Aktivovat kód, který vám po registraci přijde, musíte stihnout do 31. 1. 2018, ale neotálejte - permici získávají ti rychlejší!

RIDGE II GT MEN

RIDGE II GT MEN


Dozvědět se více o středisku

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental je lyžařské středisko s 5hvězdičkovým statusem:

  • velká nabídka sjezdovek všech stupňů obtížnosti
  • úctyhodná rozloha a sněhová garance
  • dokonale upravených 284 km sjezdovek
  • 90 moderních vleků a lanovek
  • 77 horských restaurací a chat


SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental
Bláznivě veliký! Několikanásobně oceněný SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental patří k největším a nejmodernějším lyžařským střediskům na světě. Zjistěte, jak mnohostranná může být dovolená na lyžích! Ať už je to carving na nedotčených svazích, zábava na horské chatě nebo pohodové lyžování s rodinou. Čeká na vás 9 přímých nástupních míst na více než 284 km každodenně dokonale upravovaných sjezdovek a 21 sjezdů do údolí.

Ať už jste začátečník, rodina, příležitostný, nebo naopak vášnivý lyžař, ve SkiWelt si zábavu najde každý. SkiWelt má co nabídnout i freestylerům – celkem 4 funparky a sjezdovka Funny Bird jsou zárukou největší zábavy.

Osvětlených je i 10 kilometrů sjezdovek v největším nočním rakouském lyžařském středisku Söll. Sáňkaři si přes den, ale i v noci, přijdou na své na 3 každodenně upravovaných a osvětlených sáňkařských drahách. Ve vesnici ALPENIGLU® vykouzlí 18 Iglů nádherný svět z ledu a sněhu. Najdete jej na horní stanici lanovky Hochbrixen. Díky noci strávené v Iglů bude vaše dovolená nezapomenutelným zážitkem.

RIDGE II GT MEN

RIDGE II GT MEN

RIDGE II GT MEN


Potřebujete také vhodné ubytování v lyžařském středisku, nebo byste chtěli prodloužit svůj skipas? Pak si teď hned zajistěte jednu z mnoha skvělých nabídek našich partnerských podniků na: www.skiwelt.tirol/cz/  


Přečíst podrobná pravidla soutěže

Podrobná pravidla k soutěži si můžete prostudovat zde - PRAVIDLA