close

Hlavní menu

             

Hola

Zpátky do školy

V pohodlném oblečení celý den ve škole i při mimoškolních aktivitách.

Pro maximální soustředění ve školních lavicích je důležitý pocit pohodlí. Aby oblečení nikde neškrtilo, netáhlo, nebyla v něm zima a nebo horko. A pak funkčnost. Hlavně o přestávkách je třeba umožnit tělu volnost pohybu


VYUŽIJTE VÝHOD 17. 8. - 3. 9. 2017

  • Při nákupu dětského zboží v prodejnách Hannah či partnerských prodejnách Rock Point a Keen obdržíte PASTELKY ZDARMA jako dárek.
  • Při nákupu zboží na e-shopu u autorizovaného prodejce Rock Point máte DOPRAVU ZDARMA již pro objednávky nad 499,- Kč v rámci ČR.


Softshellová bunda 

Kluci budou preferovat spíše model Bendy Lite. Bunda, se kterou můžou do školy, na trénink i na výlety. Znáte to. Ráno je spěch na poslední chvíli do školy, před barákem se zjistí, že prší, ale kdo by se vracel pro deštník? Skvělá věc je membrána Resstex 8000, která zajistí, že ve škole budou chodit v suché mikině i triku.

Pro holky je lepší Kasha LiteMá veselejší barvy, projmutější střih, ale přesto je silná v boji s větrem a deštěm. Dá se navíc odepínat kapuce, takže když je dobrá předpověď, je možné bundu "odlehčit". Ideální nejen na cesty do školy a na trénink, ale i víkendové výlety či procházky.

Cena u autorizovaného prodejce Rock Point: 1190,- Kč

KOUPIT V ROCK POINT - Bendy Lite »
KOUPIT V ROCK POINT - Kasha Lite »

softsellová bunda Hannah Bendy Lite junior softshellová bunda Kasha Lite junior


Fleecová mikina

Nosí ji každý den. Ale mají tu pravou? Chcete-li mít bezúdržbový kousek, najdete ho ve fleecových mikinách. Jsou nemuchlavé, rychle schnou a nemusí se žehlit. Pro kluky doporučujeme např. Oggie. Je silnější, má stojáček, takže hned neprofoukne a krk neofoukne. Může se v ní cokoliv. Jít do školy, do kina, na výlet, lézt po stromech nebo třeba klábosit u táboráku či zajít za kámošem na návštěvu.

Slečnám by více slušela Mine. Jestli vypadá slabší, tak jen proto, že je vyrobena z mikrofleecového materiálu Polarsoft Micro. To znamená, že při nižší gramáži dokáže stejné věci jako silnější modely. Jakmile ji pohladíte, zjistíte jak je příjemná na dotek. Holky určitě zaujme vytlačovaný vzor, který ji dodává ještě více na atraktivitě.

Cena u autorizovaného prodejce Rock Point: 390,- Kč

KOUPIT V ROCK POINT - Oggie »
KOUPIT V ROCK POINT - Mine »

mikina Hannah Oggie juniormikina Hannah Mine junior


(NE)obyčejné tričko

I na tričku záleží. Sedět půl dne v lavici taky není žádný med. Triko musí být příjemné na dotek, nikde neškrtit, nesmí být ani upnuté a ani moc volné, rukávy tak akorát. A navíc vypadat pěkně. Klukům se bude jistě líbit triko, které tohle všechno splňuje - Dandy. Holky zřejmě učaruje svými barvami a printem model Poppy. Ten je šitý přímo pro holčičí jemné proporce a rukávy jsou mírně nabrané. Letos poprvé jsou střihy triček rozdělené zvlášť pro holky a kluky. A když někdy zůstane třeba taška s tělákem doma? Tohle tričko je parádní na volnočasové aktivity a pohyb, takže není co řešit. Stačí jen vybrat barvu.

Cena u autorizovaného prodejce Rock Point: 190,- Kč

KOUPIT V ROCK POINT - Dandy »
KOUPIT V ROCK POINT - Poppy »


tričko Hannah Dandy junior boystričko Hannah Poppy junior girls